Uğur Kapı Bayilikler Veriyor

İsmi : UĞUR KAPI
Kuruluş Yılı : 1988
Şube Sayısı : 2
Firma Tanıtımı : 1962 yılında Tosya´da kurulan imalat firmamız daha sonra 1987´de İstanbul´a taşınarak bugünlere kadar siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Mevcut ürünlerimizde yılmadan daha yüksek kaliteye ulaşabilemek için müşterilerimizin istek ve önerilerini her zaman değerlendirmekteyiz. Firmamızın benzersiz hizmet anlayışı bizim bu sektördeki yerimizi almamızın yegane sebeblerinden biridir. Bu hizmet anlayışımızı ve sağladığımız kaliteli ürünleri kullanan müşterilerimiz bulundukları sektörde ayrıcalıklı bir konuma gelmektedirler.

Uğur Kapı Bayilik
Uğur Kapı Bayilik

Vizyonumuz ; Birinci önceliğimiz, müşterilerimiz için mal ve hizmet üretmek, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermektir . Bu öncelik doğrultusunda ürünlerimize sahip çıkıyor ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında yer alıyoruz. Daima “en iyi” olmak vazgeçilmez hedefimizdir. Kalitede, hizmette, tedarikçi ve bayi ilişkilerimizde, ürün ve hizmet seçeneklerinde en iyi olmak ve sahip olduğumuz itibarı korumak için çalışıyoruz. Geçmişten güç ve ders alarak, bir yandan manevi değerlere sahip çıkıp diğer yandan akla ve bilime dayanarak, faaliyet gösterdiğimiz alanda lider olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz; Toplumun ahlak değerline saygılı ve topluma karş sorumlulukların bilinciyle, insan sağlığına, çevreye saygı çerçevesinde, en az maliyetle, en kaliteli hizmeti üretmektir.Ayrıca Kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek kapı sistemleri sektöründe bir numara olmak.

Uğur Kapı Bayilik İletişim Bilgileri
İlgili Kişi : TANJU UGUR
Telefon Numarası : (34000) 05322913231
E-posta : tanju_ugur@hotmail.com
Adres: Turgut reis mah demokrasi cd. sarpkaya sk.no:16 Sultanbeyli İstanbul
Web Sitesi : ugurlarkapimarket.com

Genel Bayilik Başvuru Formu :

1 YORUM

  1. Gayrimenkul danışmanlığını yapmakta olduğumuz bazı müşterilerimize ait iyi lokasyonlarda bulunan kiralık iş yerlerini Franchise alarak girişimcilik yapmak isteyen girişimcilere sunmak istiyoruz.İliglenenler 0537 350 4343 numaralı telefondan Güven beyle irtibata geçebilirler,herkese iyi çalışmalar.
    Güven AYISIT
    Tuğra Gayrimenkul
    0216 4818222
    537 3504343

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here