Ungrip Fikrine 15.000 Dolar Fon talebi

Ungrip Fikrine 15.000 Dolar Fon talebi 2

Günümüzde giderek büyüyen akıllı telefonların tek sorunu elimizde tutarken rahat tutamamızdır. Bu sebep ile bir çok akıllı telefon elimizden kayarak yere düşer ve telefonlarımızda deformeler meydana gelir. Bu küçük deformelerin yanı sıra daha büyük sıkıntılar da ortaya çıkabilir. Bu büyük sorunlardan bir tanesi ekranların kırılması veya zedelenmesi. En kötü akıllı telefonun ekran fiyatı neredeyse telefonun yarı fiyatına denk gelmektedir.

ungrip
Ungrip

Bu tip olaylar ile karşılaşmamak için bir çok yol vardır. Bu yollar arasında en sık kullanılan ya silikon kılıflar ya da kırılmaz cam denilen ama kırılan kalın ekran koruyuculardır. Peki bunların dışında alternatif bir çözüm var mı ? Kılıflar gibi telefonları kabalaştırmayan bir çözüm.

Bu sıkıntılı duruma bir el atmak isteyen Heat firması muzzam bir tasarıma sahip telefon tutucu geliştirmiş. Aslında çok basit bir fikir olan bu tutaç sayesinde telefonunuzu rahat ve güvenli bir şekilde tutabilirsiniz. Telefonunuzun arka tarafına monte edilen Ungrip isimli tutaç sayesinde parmaklarınız ile bütün kontrolü kendinize alabilir ve rahat bir kullanım elde edersiniz.

Ungrip isimli projeye destek bulmak için kickstarter aracılığı ile yatırımcılar ile buluşmayı amaçlayan Heat isimli firma kickstarterlı yatırımcılardan 15.000 dolar fon talep etti. Bu zamana kadar 13.510 dolar fon toplamayı başaran şirketin projeyi tamamlayabilmesi için 1.490 dolar daha fon toplamaları gerekmekte. Projenin son bulmasına 10 günden az bir süreç kalsa da şirket bu gerekli fonu toplayabileceğine inanıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here