UNITED MILLENNIUM

Neredeyse riski en düşük iş kurma yolu olan franchising ve bayilik sistemine son yıllarda girişimci akını yaşanıyor. Kendi işinin sahibi olmak isteyen girişimcilerle pek çok yerli ve yabancı markayı bir araya getiren franchising ve bayilik sistemi, Türkiye’deki büyümesini de hızlandırdı. Her iki sistem de girişimcilik anlamında önemli fırsatlar sunarken marka olmayı başarmış, tercih edilen ürün ve hizmet yaratmayı başaran firmalar için de büyümenin en önemli adımlarından oldu. İşte bu aşamada Emlak sektöründe kendi işinin patronu olmak isteyenlere UNITED MILLENNIUM önemli bir katkı sağlayarak Franchising vererek az sermaye ile yüksek kazanç sağlama fırsatını sunuyor.

SAĞLADIĞIMIZ AVANTAJLAR :

1) Eğitim Desteği: Broker, gayrimenkul danışmanı ve ofis asistanlarına ücretsiz olarak konunun uzmanları tarafından pazarlama, yetki sözleşmesi imzalama, zaman yönetimi, afiş bağlantısı yapma teknikleri, UNITED MILLENNIUM sistemi hakkında özel eğitim, iletişim müşteri hizmetleri, internet kullanımı alanlarında bölge veya genel müdürlüğümüzde birebir verilecektir.

2) İnsan Kaynakları Desteği: Ofislerde görev alacak gayrimenkul danışmanlarının seçiminde insan kaynakları desteği (gayrimenkul danışmanı adaylarına ulaşılması UNITED MILLENNIUM sisteminin kendilerine anlatılmasından sonra ihtiyacı olan franchısıng ofislerine yönlendirilmesi)

3) Portföy Paylaşım ve Paslaşma Desteği: UNITED MILLENNIUM Ofislerinin hazır portföylerini tüm franchısıng ofisler birbirlerine müracaat ederek birbirlerinin emlak ve müşteri portföylerini kullanabilirler. bu paslaşmaları genel müdürlüğe fax veya e posta yolu ile düzenli olarak bildirerek genel müdürlüğü bu paslaşmalardan haberdar ederler.

4) Web Sitesi ve Ücretsiz Emlak Programı: Ücretsiz olarak vereceğimiz şifre sayesinde elinizdeki gayrimenkulleri, müşterileri ve gayrimenkul resimlerini network sistemimize kayıt ederek dünya çapında gayrimenkul pazarlama ve reklam şansı sunuyoruz. Her franchısıng ofisimize mini web sayfası düzenleyerek burda broker ve gayrimenkul danışmanları hakkında bilgileri, tüm emlak portföylerini sergilemeleri, adres, e posta telefon ve ulaşım bilgilerini, resimli emlak vitrini ilanlarını yayınlama hakkını sunuyoruz. Tüm franchısıng ofisler dünyanın heryerinden network şifresini girerek sistemi takip edebiliyor.(portföy girme, resim yükleyebilme, mal sahibi ve müşteri bilgilerine anında ulaşım, gelen maillere ulaşım kolaylıkları)

5) Ücretsiz Danışman Yönetici Desteği: Ofisinizin ilk kurulum aşamasında veya daha sonraki dönemlerde sistemi kuramakta, işletmekte , takıldığınız konularda bireysel ve teknik olarak danışman yöneticimiz yanınızda hizmetinizde

6) Hukuk Servisi: Karşılaşacağınız hukuki problemlerde danışabileceğiniz, iş yaptırabileceğiniz, özellikle gayrimenkul alanındaki UNITED MILLENNIUM un özel anlaşmalı avukatlarından profesyonel hukuk desteği

7) Marka Desteği ve Güvencesi: Bildiğiniz gibi artık mahalle bakkalları yerlerini büyük kuruluşlara bırakıyor (carrefour, migros, m 1, tansaş, metro, koçtaş, ikea, yimpaş vb.)emlak sektöründe de 2005 yılından itibaren sokak arası ve çantacı emlakçılara olan güvenin giderek azalması itibar görmemesi ve sayıca azaldıklarından günümüz türkiye sinde ab ye girme sürecinde uluslararası krumsal faaliyetler gösteren emlak zincirleri faal olarak güçlerini ve etkilerini göstermeye başlamışlardır. ve böylece tüm mal sahipleri ve müşteriler bu emlak zinzirlerini tercih eder hale gelmişlerdir. sizlerde verilecektir. UNITED MILLENNIUM markasını arkanıza alarak ” yeni bin yılın emlak düzenindeki yerinizi ayırtabilirsiniz.

FRANCHİSE OFİS VERECEĞEMİZ BÖLGELER:

İSTANBUL: ulus,bakırköy, beşiktaş, adalar, Küçükçekmece, halkalı, Silivri, şişli, taksim, mecidiyeköy, Maltepe, hadımköy, suadiye, çiftehavuzlar, erenköy, 4.levent, büyükçekmece, florya, ataköy, bakırköy, halkalı, beylikdüzü, pendik, beykoz, kandilli, kurtköy, bostancı, üsküdar, ümraniye, dudullu,ataşehir, beylerbeyi, fenerbahçe, şile, kemerburgaz, anadoluhisarı, göktürk, nişantaşı, yeniköy, bebek, tarabya, batı ataşehir, dragos, kartal, gebze, tuzla, semtleri için talepler değerlendirmeye alınacaktır.

ANKARA: Akyurt, Altındağ, ayaş, bala, beypazarı, Çamlıdere, çubuk, Elmadağ,etimesgut, evren, gölbaşı, güdül, haymana, kalecik, kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan , Polatlı, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle semtleri için talepler Ankara Bölge Müdürlüğünce değerlendirmeye alınacaktır.

NOT: Antalya, İzmir ve Antalya Bölge müdürlüğü veya Franchise Ofisleri için Başvuru talepleriniz en kısa sürede değerlendirilecektir.

FRANCHİSE OFİSLERDE ARADIĞIMIZ KRİTERLER:
Minimum 30 m2 dükkan veya daire olması, her franchise ofiste wc olması, mutlaka ön ofis olması (United Millennium tabelasının gözükebilmesi), Kolay ulaşılabilen, düz ayak giriş veya birinci-ikinci kat seviyesinde ofis alanları tercih edilmektedir. Ofislerin United Millennium kurumsal kimlik standartlarına uygun olarak dekore edilmesinin yanında gayrimenkul danışmanları çalışma alanı, toplantı salonu ve Broker odası gibi alanların bulunması öncelikle tercih edilmektedir

Not: Ayrıntılı franchising şartları için Genel Müdürlüğümüzü arayarak Tarık ŞAHİN den randevu alınız 0216 663 61 56
web : www.um-tr.com

1 YORUM

  1. emlak firmalarının çokluğu alternatifleride beraberinde getiriyor. Bayilik almak ve o markanın altında emlakçılık yapmak gerçekten faydalı bir durum. united millennium emlakı tavsiye edebilirim arkadaşlar. hizmet anlayışı gayet güzel

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here