UNK Parfum House Bayilik Veriyor

UNK Parfum House Bayilik Bilgileri

Konforlu ve nezih bir ortamda, yüzlerce parfüm seçeneği yanında, ortam kokuları ve kişisel bakım ürünlerini bir arada sunabilen UNK Parfum House markası, tüketicisinin alışkanlıklarını değiştirmek adına ilk adımı atacak bir firma olarak Türkiye ve Dünya pazarındaki yerini almıştır.

UNK Parfum
UNK Parfum

Hızla büyüyen kozmetik perakende pazarında sizde UNK Parfum House’ un deneyimli sektör tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik altyapısıyla kısa sürede yatırım maliyetlerinizin geri dönüşümünü sağlamış olacaksınız. Sizi bu karlı ve hızla büyüyen yatırıma davet ediyoruz. Bu hedefler doğrultusunda başlamış olduğumuz yapılanma sürecinde en önemli düşüncemiz, en başından en sonuna kadar bizimle birlikte yola çıkan iş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamaktır.
Türkiye genelinde açılacak mağazalar için öncelik, yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlara ve alışveriş merkezlerine verilecektir.

UNK Parfum House markası, yeni şubeler açmaya devam edecek ve franchising vermek için Türkiye genelinden gelecek tüm talepleri değerlendirecektir. Sizde bir UNK Parfum House sahibi olmak istemez misiniz ?

Kendi İşinizin Sahibi Olmak

UNK Parfum House markası işletmecisi olmanız, bir yandan kendi işinizin sahibi olurken bir yandan da UNK Parfum House’ün deneyimini yanınıza almanız dolayısıyla risklerinizi büyük ölçüde azaltmanız demektir. Zengin İnsan İlişkileri; Takım çalışması yaptığınız ekibinizle ve müşterilerinizle kurduğunuz ilişkileriniz, sizde keyifli bir tatmin yaratacaktır. Kişisel ve Profesyonel Gelişim; Kısacası, bir tarafta başarma tutkusu ile dolu girişimci bir ruh, diğer tarafta UNK Parfum House ve üstün avantajları, güvenli ve karlı bir yatırım için gerekli tüm unsurları barındıran sağlam bir temel oluşturacaktır.

UNK Parfum House bayiliği için temel şartlarımız aşağıdaki gibidir

1- Bayilik düşünülen nokta merkezi, araç ve yaya trafiği yoğun olmalı.
2- Bayilik istenilen iş yeri en az 20 m2 olmalı.
3- Bayilik sözleşmesi taraflarca imza altına alınıp uygulanmalıdır.
4- Ürün geri alma garantisi: Sözleşmenin ilk 1 yılında, herhangi bir nedenle bayilikten geri çekilmek isteyenlerden, açılmamış ürünler % 25 ıskonto ile geri alınır.
5- Firmamızın öncelikle işlek cadde veya AVM’lere bayilik vermektedir.
6- Firmamız bayiliklerinde isim hakkı bedeli talep etmemektedir.
7- Firmamız tarafından ücretsiz eğitim desteği vermektedir.
8- Tüm ulusal reklam çalışmalarında (televizyon, internet, dergi ve gazete) bayilerimizin adres ve telefon bilgileri verilerek, reklam desteği sağlamaktadır.
9- Bayi ile firmamız arasında yapılan bir sözleşme ile aynı cadde üzerinde başka bir UNK Parfum House bayiliği vermeyeceğimizi beyan ediyoruz.

STAND BAYİLİĞİ
Başka meslek dallarıyla uğraşıp ta ek gelir sağlama amacında olan mağaza sahiplerini de unutmadık. Size özel fırsatlar.. Biz çalışıyoruz, hazırlıyoruz, kuruyoruz; Siz kazanıyorsunuz. Marka bedeli, tabela, stand tasarımı için herhangi bir bedel ödemiyorsunuz.

İLETİŞİM
UNK Holding A.Ş.
www.unkholding.com
Muhittin Mahallesi Bahriye Üçok Bulvarı NO:7 K:2
Çorlu / TEKİRDAĞ / TÜRKİYE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here