Unlu Mamül, Dondurma ve Çikolata Alanında Dev Fırsatlar | IBATECH ANKARA 2013 FUARI

IBATECH ANKARA 2013 FUARI, 14 -17 Mart 2013 tarihleri arasında, Ankara’nın dünyaya açılan yeni kapısı, uluslararası standartlardaki modern fuar alanı ATO Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi Congresium Ankara’da 11.000m² lik alanda düzenlenecektir. IBATECH ANKARA FUARI, yerli ve yabancı sektör lideri markaların, sektör profesyonellerinin, yurtiçi & yurtdışı katılımcı ve ziyaretçilerin Anadolu’daki önemli bir buluşma noktası olacaktır.

Unlu Mamül, Dondurma ve Çikolata Alanında Dev Fırsatlar
Unlu Mamül, Dondurma ve Çikolata Alanında Dev Fırsatlar

Türkiye’de satınalma gücüyle paralel artan refah beklentisi, geleneksel unlu mamül tüketimini de değiştirmeye başlamıştır. Otantik ekmeklerden kahvaltılık ve atıştırmalık unlu mamüllere kadar birçok çeşidi sunabilen perakende satış noktaları, yakın zamanda tüketici zihnindeki fırın algısını değiştirecektir.

Unlu mamüllerin yanısıra dondurma ve çikolata alanında da dev fırsatlar sözkonusudur. Yılboyu yenebilecek ürün olarak sunulan ve tüketici nezdinde kabul gören dondurma ve çikolata pazarında, yerli ve yabancı girişimciler, yoğun bir yatırım dönemindedir. IBATECH ANKARA FUARI, HOTEL ANKARA 2013 Hotel Restoran Cafe-Bar Ekipmanları, Yiyecek İçecek fuarı ile eşzamanlı olarak düzenlenecektir.

Yeni trendler için teknolojiler bu fuarda Dondurma ve kahve pazarı genişliyor

DAHA FAZLA PAZAR PAYI İÇİN BÜYÜK BULUŞMADA YERİNİZİ ALIN

Türkiye dondurma ve kahveyi yeniden keşfediyor. Dondurmanın yıl boyunca tüketilecek bir gıdaya dönüşmesi, bu alandaki perakende yatırımlarını artırıyor. Diğer yandan kahve ile çikolatanın; şekerlemenin ötesinde, tatlı olarak yeniden konumlandırılması, tüketici tarafında sınırsız perakende fırsatlarının ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Yüzde 65 unlu mamüllerde
Yükselen gelir düzeğiyle birlikte, çok tahıllı ve özel yapım gibi farklı çeşitlerdeki ekmeklere yönelik talep hızla artıyor. Geleneksel unlu mamullere kıyasla kâr marjının daha yüksek olduğu bu alan, önemli fırsatlar sunmakta. Ülkemizde sayısı 40 bini aşan toplam gıda firmalarının % 65’i, un ve unlu mamuller sektöründe faaliyet gösteriyor.  Unlu Mamül, Dondurma ve Çikolata Alanında Dev Fırsatlar | IBATECH ANKARA 2013 FUARI

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here