Ünlülerle video sohbeti olanağı sunan web sitesi GreenRoom

Ünlülerle video sohbeti olanağı sunan web sitesi GreenRoom
iş fikirleri

Yeni iş fikirleri : GreenRoom

GreenRoom, kullanıcılarına ünlüler ve sanayi uzmanları ile web üzerinden yüz yüze görüşme olanağı tanıyor.

iş fikirleri
iş fikirleri

Egraphs, hem imzalı fotoğraf hem de kişisel sesli mesaj yoluyla taraftarlara hayran oldukları spor yıldızı ile online ortamda bağlantı kurmalarına yardımcı olurken; GreenRoom, bunu bir adım daha ileriye götürerek, kullanıcılarına ünlüler ve sanayi uzmanları ile web üzerinden yüz yüze görüşme olanağı tanıyor.

GreenRoom, Jackie Collins‘den Tom Hanks‘e kadar kullanıcılarına iletişime geçebilecekleri yıldızları ve uzmanları bir araya getirdi. Seçtikleri ünlü ile bir video görüşmesi yapmak isteyenler, bu taleplerini ve görüşmek istedikleri zamanı sisteme kayıt ediyorlar. Yapılan kontrollerden sonra, 15 dakika için ücreti 100 ila 300 Dolar arasında değişen fiyatlarla olmak üzere, kullanıcılar seçtikleri ünlünün görüşme talebini kabul ettiği ya da reddettiği yönünde bilgilendiriliyor. Kabul edilir ise, kullanıcı web kamerası yoluyla dilediği ünlü ile görüşebiliyor. Görüşmeler, ünlünün ya da uzmanın belirlediği üzere, özel ya da açık olabiliyor. Alternatif olarak, kullanıcılar bir telefon görüşmesi ya da kendileri için kaydedilmiş sesli bir mesaj almak arasında tercih de yapabiliyor.
GreenRoom, kullanıcılarına idollerine ya da ilgi alanlarında uzmanlaşmış kişilere ender rastlanan bire bir iletişim için benzersiz bir yöntem sunuyor. Sosyal web kullanıcıları, belki hiç karşılaşamayacakları insanlar ile başka nasıl iletişim kurabilir ki?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here