Upaqua merkezkeri ile Suya Yatırım Yapan Kazanıyor

Upaqua merkezkeri ve Yatırım Fırsatı

AVRUPALILARIN YAŞAM TARZINA GİRMİŞ BİREYSEL AQUA CYCLING KONSEPTİNİ, UPAQUA YATIRIMCIYA SUNUYOR

İnovasyon ödüllü Fransız Spabike cihazlarının Türkiye distribütörü ABL Spor, beğenilen Upaqua Aqua Cycling Merkezlerini ilk kez Türkiye’ye getirerek yepyeni bir konsept sunuyor.

İlk Bireysel Aqua Cycling Merkezleri, Ekim 2011 de Fransa’da açılmıştır. Upaqua İki yıl içinde, Spabike ile butik konsepte sahip Bireysel Aqua Cycling merkezlerinin sayısı yalnızca Fransa’da 80’e ulaşmıştır. Konsept son aylarda İngiltere, İspanya, İsviçre, Dubai gibi ülkelere yayılmaya başlamıştır. Biz de UPAQUA olarak İstanbul Etiler’de 2013 yılında açılan ilk butik merkezimizi hizmete sunuyoruz.”

Upaqua konseptinde, kendinize ait özel bir odada, sizlere Spabike içinde yeni bir spor deneyimi yaşatıyoruz. Spabike 18 yüksek basınçlı hidro jetle ve TÜV Medikal patentli bisiklet pedal sistemiyle donatılmış, gelişmiş bir jakuzidir. Cihaz 300 litre su ile doldurulmaktadır. Kromoterapi faydalarını da kullanıcılara sunan Spabike’ın içerisindeki su özel ışıklarla renklendirilmektedir. Her seans 30 ve 45 dakika arasında sürer, müşteri egzersiz sırasında video coaching programları ile çalışabilir, sevdiği TV programını izleyebilir veya müzik dinleyebilir.

upaqua 1
Upaqua merkezkeri

Yüksek basınçlı hidro jetler, kan hücrelerini aktif hale getirince drenaj sağlıyor ve selülitleri yok ediyor. Upaqua  6-8 seans arasında sıkılaşma, zayıflama, kan dolaşımının hızlanması ve diğer tüm faydalar gözlemlenmektedir. Verimli, rahatlatıcı ve hijyenik olan Bireysel Aqua Cycling sistemi eklemler için zorlayıcı olmadığı için her yaş için uygundur.

Suda Kal Formda Kal
Suda Kal Formda Kal

Upaqua merkezkeri hakkında

4 ay içinde 50’ye yakın üyesi olan Upaqua büyük ilgi görmüş, verimli ve yenilikçi fitness konsepti olarak kabul edilmiştir.

Upaqua merkezkeri İşletmenin başa baş noktası %25 doluluk oranıyla yakalanabilmektedir. Doluluk oranı artınca kar katlanarak yükselmekte ve işletme maliyeti oldukça sabit kalmaktadır. %50 doluluk oranıyla 350.000 TL ciro hedefine ulaşılabilmektedir. 1 Yıl içinde tüm yatırım geri dönüşü sağlanabilmektedir.

Upaqua markasının ilk hedefi Bireysel Aqua Cycling Merkezleri’nin sayısını 2014 yılı sonunda 10’a çıkarmaktır. Yerine UPAQAU mevcut Bireysel Aqua Cycling merkez sayısını 2014 sonunda 10’ a çıkarmayı hedefliyor.

Upaqua merkezleri yatırımcı ve franchise taleplerine anahtar teslim verilmektedir.

Bu süreçte, tasarım ekibimiz tarafından fizibilite yapılacak ve seçtiğiniz merkez için maliyetler optimize edilecektir. Yerine UPAQUA merkezleri yatırımcıya anahtar teslim olarak verilmektedir. Bu süreçte, tasarım ekibimiz tarafından fizibilite yapılacak ve seçtiğiniz merkez için maliyetler optimize edilecektir.

Upaqua merkezleri için en az 120 m2 alan gerekmektedir. Upaqua online rezervasyon ve CRM sistemine tüm şubeler dahil olacaktır. Ayrıca tüm pazarlama ve iletişim çalışmaları Upaqua merkezleri için marka adına yapılıyor olacaktır.

Doğrudan Fransız Dynamika firmasından gelen Spabike’lar merkezinize teslim edilecek ve kurulumu yapılacaktır. Standart ekipman paketine 3 adet Spabike Tonic, Video coaching programları ve satış sonrası bakım dahildir.

-Yatırımcıları hem farklı bir yatırım aracı hem de farklı finansman seçenekleri sunan Upaqua, bu başarıyı yeni partnerleri ile birlikte büyüterek ilerletmeyi hedeflemektedir.

ABL SPOR
Tuğba Pazarbaşı
Pazarlama ve Operasyon Yöneticisi
tugba.pazarbasi@ablgrup.com
0530 834 9991

Upaqua 3
Upaqua merkezkeri
upaqua4
Upaqua
Sponsor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here