USB’de Devrim. Kablosuz USB ile Veri Aktarımı

NextDrive Plug adlı son teknoloji ürünü ile USB bağlanısı kablosuz bir şekilde yapılabiliyor.

dr198d0wddaygtyaducm

Next Drive Plug ile, web kameralarınızı, harici hard disklerinizi ya da cd-romlarınızı, akıllı telefonlarınızı, tabletlerinizi, kablosuz bir şekilde bilgisayarlara bağlayabiliyorsunuz. Günümüz teknolojileri gereği bir çok cihaz USB bağlantısı kullanmaktadır. Ancak birden fazla cihazı aynı anda kullanmak için kablo yığınları ile uğraşmak zorunda kalmaktayız. Next Drive Plug bu sorunu ortadan kaldırarak tüm USB cihazların kablosuz bir şekilde kullanılabilmesine olanak sağlıyor.

Cihaz sayesinde, web kameranızı odanızın istediğiniz bir yerine koyarak kablosuz bir şekilde görüntü alabiliyor, oldukça nazik ve dikkatli davranılması gereken harici harddiskinizi bulunduğu güvenli yerden kıpırdatmadan kullanabiliyor, akıllı telefonunuzdaki ya da tabletinizdeki görselleri, videoları mesajları kablosuz bir şekilde bilgisayarınıza aktarara bir nevi kişisel cloud depolama alanı olarak kullanabiliyorsunuz.

Indiegogo üzerinden tanıtılan ürünün satış fiyatı 60 dolar olarak belirlenmiş durumda. Kampanya süresince erken satış fırsatı için gerçeli olan bu fiyat, toplu alımlar için farklı değerlere de sahip. Örneğin 100 Adet ürün almak isterseniz 5000 dolar ödemeniz gerekiyor.

Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here