Usta Dönerci Bayilik Bilgileri ve Şartları

Usta Dönerci

Usta Dönerci Bayilik Şartları

Usta Dönerci Tab Gıda tarafından kurulan ve hızlı büyüyen bir gıda markasıdır. Gıda bayilikleri arasında sadece 4 yıl içerisinde 109 restorana ulaşarak dikkat çeken Usta Dönerci bayilik vermeye devam ediyor. Usta Dönerci Et ve Tavuk döner menüleri, Köfte menüleri ve Çocuk menüleri yanı sıra tatlı, içecek ve başlangıçlardan oluşan bir menüye sahiptir.

Usta Dönerci

Toplam 500 bayiye ulaşmayı hedefleyen Usta Dönerci franchise adaylarında girişimci bir kişilik, başarılı iş geçmişi ve gerekli finansmanlara sahip olma özellikleri aramaktadır. Bayilik alan girişimcilere vereceği eğitimler sayesinde bayilik alanların başarıya ulaşmasını hedefleyen firma markanın hedefleri için çalışacak girişimciler aramaktadır.

Tab gıda deneyimi ile verilen destekler arasında pazarlama destekleri, reklam destekleri, satın alma eğitimleri, lojistik, insan kaynakları destekleri, ve kalite kontrol destekleri bulunmaktadır.

Usta Dönerci Bayilik için toplam gereken yatırım tutarı ise 250 bin dolar artı kdv’den başlamaktadır. 10 yıllık verilen işletme lisansı ile ticari faaliyete başlayabilen girişimci aynı zamanda ciro üzerinden %10 royalty ödemek zorundadır.

Yer seçiminde araç trafiğinin çok olduğu bölgeler, avm’ler ve okulların yanlarında Usta Dönerci açılması gereklidir. Restoranı açacağınız yer Tab Gıda tarafından onaylanması gerekir ve işyeri mutlaka giriş katında olmalıdır. 100 m2 ve 300 m2 arasında tercih edilecek dükkan büyüklüğü için mutlaka önceden görüşülmesi gerekir.

Usta Dönerci Bayilik Bilgileri

USTA DÖNERCİ® TAB GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Bayilik başvuru adresi : Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul
Telefon : +90 212 310 66 00
Faks : +90 212 236 56 45

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here