Ütüccü Yeni Bir Konsept Yeni Bir Franchise Fırsatı

Ütü yapmak her bayan ve bekar erkeklerin en zahmetli işlerinden biridir. Hem çok zaman ister hem de maharet, Ütü yapmak için harcanan zamanda başka işler de yapılabilir, örneğin en sevdiğiniz müziği dinleyerek, Radyo ya da televizyonda tartışmaları izleyerek, arkadaşlarınızla telefonlaşarak”
Ütüccü size bu zamanı tanıyacak bir iş fikri oluşturdu ve aylık 20 TL’den başlayan fiyatlarla ütülenecek giysilerinizi evinizden alarak profesyonel makinalarada ütüleyip ertesi gün özel şekilde paketlenmiş olarak evinize teslim ediyor.
Ütüccü, geliştirdiği üç farklı franchise konseptiyle girişimciler içinde kazanç fırsatı sunuyor;

Ütüccü Mini : Ütüccü’ nün hizmet verdiği lokasyonlarda ütüleme atölyesi olmaksızın sadece irtibat ofisi kurularak ya da konsepte uygun hali hazırdaki işletmeye satış yetkisi verilerek oluşturulan bu franchise modelidir.

Üttücü Express : Bulunduğu ilde yalnızca sınırlı bir bölgeye hizmet verebilen bu bayilik modeli daha çok fazlaca sayıda büyük semtleri olan illerde, gerek yatırım maliyeti gerekse kazanç planı daha küçük çaplı işletmecilik yapmak isteyen yatırımcılara göre tasarlanmıştır. Ütüleme ve lojistik hizmetleri tamamen girişimci tarafından gerçekleştirilir.

Ütüccü Plus : Bir ilin ya da bir bölgenin tamamında tek yetkili olarak faaliyet gösterilen bu franchise modelinde müstakbel işletmeci Ütüccü’nün sağlamış olduğu tüm hizmetleri bulunduğu il yada bölgede gerçekleştirir.

Ütüccü Franchising Avantajları
1. Türkiye’de hizmet sektöründe bir ilk
2. Herkese hitap eden bir hizmet olması.
3. Ana firmaya bağlı olmanın müşteriye kazandırdığı güven.
4. Mevsim gözetmeyen bir hizmet.
5. Uygun fiyat avantajı
6. Düşük yatırım maliyeti
7. Hızlı yüksek karlı dönüşüm
8. Çabuk kurulum
9. Modern tasarımlar
10. Sürekli Eğitim ve kontrol
11. Düşük kira bedelleri ile hizmet verilebilmesi

Not : Ütüccü Firması Kapandığından dolayı firma iletişim bilgileri kaldırılmıştır.

6 YORUMLAR

  1. ben bodrumda oturuyorum ve işe ihtiyacımız var kökente terzilikten gelen bi aileyiz bilgi verirseniz sizinle çalışmak isterim

  2. Ankara’da franchise verdiğiniz kimse varmı? Eğer yoksa bu konu çok ilgimi çekti
    detaylı bilgi verebilirseniz ben böyle bir iş yapabilirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here