Uuni Pro Açık Hava Fırını 210.000 Dolar yatırımı geçti

Uuni Pro Açık Hava Fırını

Uuni Pro Açık Hava Fırını

Dünyanın ilk taşınabilir açık hava fırını olarak lanse edilen iş fikri büyük talep görüyor. Uuni Pro şimdiye kadar 210.000 doların üzerinde yatırım almayı başaran ürün bu yaz üretime başlayacak. Odun, odun kömürü, gaz ya da pelet kullanarak yakabileceğiniz fırında pizza, ekmek, sebze ve balıkları rahatlıkla pişirebilirsiniz.

Uuni Pro ve ilk model olan Uuni ile açık havada kullanılabilen tüm diğer sobalara öncülük etmeye devam ediyor. Dünyanın ilk dörtlü yakıt moduna sahip olan Uuni Pro tüm odun türleri, kömür, gaz ve ahşapla çalışmaktadır. Bu özelliği yakıt şeklini seçmenizi sağlamanın yanı sıra üstün bir performans elde etmenize de olanak sunmaktadır.

Aklınıza gelebilecek her türlü yemeği ( kızartma,ekmek, sebze,balık,pizza) Uuni Pro da pişirmeniz mümkün.

Dünyada bir ilk olarak üretilen taşınabilir ahşap ateş fırını Uuni pazara çok iyi bir giriş yapmış şu anda 60 ülkede kullanılmaktadır. Yenilikçi tasarımı,kullanım kolaylığı,kaliteli oluşu ve uygun fiyatı sayesinde adından çokça söz ettirmektedir.

Uuni Pro’nun yapımı 2 yılı aşkın bir sürede gerçekleşti. Çok yönlülüğü ve uygun fiyatı ile Uuni’nin yenilikçi bir versiyonu olarak Uuni Pro üretildi.  Yakıt şeklinin dört çeşit olarak sunulması , pişirme özelliğinin çok yönlülüğe dönüştürülmesi fırının en önemli özelliklerindendir.

Genel özellikleri arasında daha çok ürünü daha kısa bir zaman dilimi içerisinde pişirebilmesi bulunmaktadır. Sıcaklığı 15 dakika içerisinde 500 dereceye ulaşmakta ve bu özelliği sayesinde 90 saniyede pizza pişirebilmektedir.

Uuni Pro Fırının Genel Özellikleri:

  • Odun,odun kömürü,gaz ve paletler ile kolayca yakabilirsiniz.
  • Pişirme haznesinin büyüklüğü sayesinde bir defada daha fazla yemek pişirebilirsiniz
  • Uuni Pro 26 kg ağırlığı sayesinde kolayca taşınabilir , istediğiniz her yere rahatlıkla yerleştirebilirsiniz.
  • Tamamı yüksek kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Uuni pro satış fiyatı ilk siparişler için 499 dolar piyasaya çıkış tarihi ise Temmuz 2017 olarak belirlenmiştir. Uuni Pro 210.000 dolarlık bir yatırıma ulaştı.

1 YORUM

  1. Hem sağlıklı olalım. hem para kazanalım. fda onaylı Amerika’dan ithal ürünlerle. Network marketingde devrim, Ulaşılabilir paralarla iş ortağımız olun. hem satıştan hem sistemden para kazanın. Facebook @migensedef beğeni sayfasından ya da 05332247383 den İbrahim BURMAOĞLU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here