Üyelik sistemi ile internetten para kazanma

Üyelik sistemi ile internetten para kazan

Eğer siteniz için yeterince trafik oluşturmayı başarabildiyseniz sitenizi üyelik sitesine dönüştürmeyi düşünebilirsiniz. Bir üyelik sitesi, insanların site içeriğini görebilmek için para ödedikleri bir sitedir. Bu sadece güçlü bir takipçi kitleniz varsa işe yarar çünkü internet ortamında ücretsiz içerik sunan milyonlarca site vardır. Ama yine de düşünmeye değer bir fikirdir.

Üyelik sitesiyle para kazanmak için izlenecek adımlar:
1.Kendinize bir alan seçin ve web sitenizi kurun.
2.Seçtiğiniz alanda ilginç içerikler yazmaya devam edin.
3.Sizin alanınız hakkındaki forumlara katılın.
4.Sadece kaliteli içerikler yayınlayarak güvenilirliğinizi gösterin.
5.Mümkün olduğu sürece günlük içerikler ekleyin.
6.Belirli bir süre sonra siteniz için bir düzenli takipçi kitlesi oluşturabilirsiniz.
7.Bunu yaptıktan sonra sitenizi bir üyelik sitesine dönüştürebilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu işi yaparak ne kadar para kazanabilirim?
Rakamlar konusunda karar size kalmıştır. Ancak aylık 5 $ ya da 10 $ gibi ücretler de çok iyi paralar kazandırabilir.

Kaynak: www.morfikirler.com

4 YORUMLAR

 1. Online Gün Projesi Nedir?
  Cevap : Online Gün Projesi, eski bir Türk geleneği olan İmece yani yardımlaşmanın temel alındığı, hepimizin bildiği gibi aynı binada yaşayan komşuların, aynı iş yerinde çalışan arkadaşların, akrabaların ve daha aklınıza gelebilecek bir çok kesimden birbirlerini tanıyan ve birbirine güvenen insanların bir araya gelerek yaptığı Para Günü'nün çok daha gelişmiş sistemli bir şeklidir. Aslında Sosyal bir Projedir.

  Online Gün Projesi, birbirini tanıyan ve güvenen küçük bir grup insan ile başlayan, düzenli ve sistemli bir kayıt uygulaması olan Network Sistemi sayesinde ülkedeki milyonlarca insana ulaşabilen, halkın her kesiminden insanların birbirlerine İmece usulü ile yardım ederek ekonomik olarak güçlenmesini ve gelir düzeylerinin artmasını sağlayan sosyal bir projedir.

  Birbirini tanıyan insanların dışında aynı zamanda birbirini hiç tanımayan milyonlarca insan yine bu sistem sayesinde birbirine fayda sağlamanın verdiği manevi hazzı da yaşama fırsatı bulacaklar. Borç sıkıntıları içinde kendisine çözüm arayan bir insan yine bu projeye katılarak sıkıntılarını yavaş yavaş üzerinden atabilir duruma gelerek daha ferah bir hayat yaşayabilir duruma gelmektedir.

  Online Gün Projesi 4 Ocak 2012 tarihinde Oksijen Network'ün kurucusu Serdar Çorbacı tarafından faaliyete alınmıştır.
  Online Gün Projesi toplumun her kesiminden insanları Kalıcı, Düzenli ve Sürekli bir gelire kavuşturur.
  ————————–
  Site ilgimi çekti ve üye oldum… aşağıdaki linkten ulaşabilir ve üye olabilirsiniz. Bayanların gün yaptıkları gibi bizde internetten gün yapıyoruz.Günümüz geldiğinde de toplanan paralarımızı alacağız.
  Kopyala yapıştır yapınız.Kolayca ulaşınız.

  http://www.oksijennetwork.com/og/newguest.aspx?pos=f673b071-467e-485f-8326-8a6629a2a292&dist=f96f86c8-b2ac-4d75-8024-be2bcf5d09e9

 2. Merhaba yazlarınızı severek takip ediyoruz. Bu alanda benimde söylecek birkaç sözüm olacak. Eğerki yapacak bir ek iş arıyorsanız ve herhangi bir alanda uzmanlığınız yok ise http://www.goomasspro.com sitesinden online pazarlama tekniklerini öğrenerek kısa zamanda usta bir online pazarlamacı olabilirsiniz. Hem sıcacık evinizde oturacaksınız hemde birçok insanın kazanmak isteyipte kazanamadığı paraları kazanacaksınız.

 3. Hamile kaldıktan bir süre sonra işimden ayrılmak zorunda kaldım. Şimdi bebeğim 8 aylık ve onu bırakıp tekrar çalışmaya başlayamıyordum. Sonra bir arkadaşımın sayesinde sıradışı bir iş ile tanıştım ! Evimde her gün 2 saat internete bağlanarak önceden belirlenmiş olan görevimi yapıyorum. Bilgisayar kullanabilen herkesin yapabileceği basit işler. Bu sayede hem para kazanıyorum , hem de kendimi daha verimli hissediyorum. Üstelik bebeğimden ayrılmak zorunda kalmadan ! Bu iş ile herkesin tanışmasını isterim. Aşağıdaki linke tıklayın ve detayların anlatıldığı görüşmelerin yapıldığı siteye girin. BENCE ÇAĞIMIZIN İŞSİZLİK SORUNUNA ÇÖZÜM OLACAK ÇOK CAZİP BİR FIRSAT : http://www.tinyurl.com/homeofficeworks

 4. İşin Tanımı :
  Türkiyede E-Ticaret ve Kobilerin güçlerinin birleştirilmesi için kurulmuş bulunan şirketimizde; müşteri odaklı kobi anlaşmaları yapabilecek bu anlamda kendi ekibini kurup yönetibilecek; HIZLI PARA KAZANMAK İSTİYEN arkadaşlar arıyoruz. Girişimci olupta yaptığım işin yanında ek bir iş daha olsaydı diyenlerle veya kendi işini kurmak isteyen herkesle çalışacağız. İlgili arkadaşlara işimizle ilgili detaylar özel bir görüşme ile verilecektir.
  Aranan Nitelikler :
  1.En az lise mezunu olmak.
  2.18 yaşından büyük olmak.
  3.Bilgisayar kullanabilen.
  4.Eğitime ve öğrenmeye açık olmak.
  5.Ön yargısız olmak.
  6.Vizyon sahibi olmak.
  7.Takım çalışmasına yatkın olmak.
  8.Seyahat engeli bulunmamak.
  9.Eğitici ve yönetici vasıflarına sahip olmak.
  10.Kişisel gelişime açık olmak.
  11.Girişimci ruha sahip olmak.
  NOT: Ücret kişisinin kapasitesine baglı olup 1.000(bin) ile 50.000 (ellibin) arasında değişmektedir.Yoğunluktan dolayı iş saatlerinde telefonuma bakamamaktayım bu nedenden dolayı bilgilerinizi [email protected] adresine mesaj olarak yazarsanız en kısa surede geri donuş sağlanıcaktır iş hayatınızda başarılar dilerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here