Van Kahvaltı Sarayı Franchising Verecek

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik – Franchising Veriyor. Yıl 1984 Aralık ayının sonları…Van’ın Erciş İlçesinin Kocapınar Kasabasında küçücük bir bakkal da sattığımız doğal ürünler ile başladık. Dünyanın en zor işi olan kahvaltıyı bizler keyif haline dönüştürerek, yüksek beklentili müşterilerimize en doğal olanı sunmayı hedef haline getirdik.

Yılların verdiği üretim ve işletmecilikteki tecrübemizi, markamız adı altında geliştirdiğimiz zincir modelinde değerlendirmekteyiz.

Van Kahvaltı
Van Kahvaltı

VAN KAHVALTI SARAYI´NDA BAYİLİK;
Girişimcilerimizle, işletme açmak istedikleri mekanlara yönelik yatırım ve işletme fizibiliteleri hazırlayarak çalışmaya başlanır. Uygun bulunan projelerin, uygulama projeleri tarafımızca en ivedi bir şekilde hazırlanarak, yönlendirilir.

Açılış öncesinde işletme yöneticileri ve diğer personellere; öncelikleri, ürünlerimizin içeriği, standartları, saklama ve sergileme şekilleri, hijyen kuralları, müşteri ilişkileri, işletmelerimizde kullanılan cafe- restoran-operasyon programının kullanımı çerçevesinde eğitimler verilir.Açılış öncesi ve açılış günün de profesyonel yöneticilerimiz ve personelimiz ile işletme desteklenir.

Peryodik olarak;hijyen ,ürün kalite , ürün standartları, ürün saklama ve sergileme konuları hakkındaki eğitimler verilerek , işletmelerimizin uygulamaları titizlikle izlenir. Müşteri memnuniyetinin verilen iyi hizmetle sağlanabildiğinin bilinci ile işletmelerimizin hizmet kalitesi yakından takip edilir.

Kendi üretimimizin avantajı ile mamüllerimiz, günlük ,haftalık ve aylık olarak işletmelerimize ulaştırılır.

Merkezimizden işletmelerimize verdiğimiz dönemsel promosyon destekleri ile müşteri memnuniyeti arttırılır. Üretim merkezimizde sürekli yeni ürünler için araştırmalar yaparak, uygun bulunan yeni lezzetlerle ürün karmamız geliştirilir. İstatistik çalışmalarla sürekli olarak ürünlerimiz değerlendirilir.

BAYİLİK KATEGORİSİ: FRANCHİSİNG
KURULUŞ YILI: 1984
BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 5
BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ:
YILLIK 10.000 TL VE 5 YILLIK SÖZLEŞME KARŞILIĞINDA BAŞLAMAKTAYIZ.
YATIRIM MALİYETİ 70.000-120.000 ARASI.

BAYİLİK DESTEKLERİ:
PERSONEL DESTEĞİ
EĞİTİM DESTEĞİ
PAZARLAMA DESTEĞİ
BÖLGE KORUMASI
YER SEÇİMİ
REKLAM DESTEĞİ

YETKİLİ KİŞİ: HALİT HALİLOĞLU
CEP TEL: 05325249306
İŞ TEL : 03423240809
info@vankahvaltisarayi.com.tr
vankahvaltısarayi.com.tr
ADRES: İncilipınar mah.nail bilen cad.no 36 şehitkamil-GAZİANTEP

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here