Vara İsimli Projeye 190.000 Euro Yatırım Talebi

Vara İsimli Projeye 190.000 Euro Yatırım Talebi 1

İş fikri Vara Floor Lamp

Fotoğraf veya video çekmekte en önemli unsur ışıktır. Eğer ışığı doğru ayarlayabilirseniz çok güzel fotoğraflar elde edebilirsiniz. Almanyalı iki adam bu olaya bir el atma kararı almış ve akıllı ışık sistemini geliştirmişler. Bu sistem sayesinde akıllı cihazınıza indirdiğiniz uygulama ile ışığı dilediğiniz gibi ayarlaya bileceksiniz.

Vara
Vara

İlk Matthias Pinkert tarafından geliştirilen fikir kickstarter’dan oldukça iyi bir yatırım topladı. Şu ana kadar 315 kişi tarafından desteklenen proje tam olarak 68.445 Euro fon kaldırdı. Ancak bu yatırım Matthias Pinkert’ın istediği ve düşündüğü rakam değil. Matthias Pinkert‘ın kafasında düşlediği rakam 190.000 Euro. Projenin bitmesine 29 günden az bir zaman varken bu paranın toplanması mümkün.

Vara ışık sistemi akıllı telefon uygulaması üzerinden kontrol ediliyor ve ışıklandırma seviyesini istediğiniz gibi ayarlamanıza olanak sağlıyor. Özellikle ürün fotoğrafı çekenler için kullanışlı olacak olan bu ürün modüler olarak tasarlanmış ve istediğiniz her yerde kolaylıkla kullanabiliyorsunuz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here