VavuumClicka ile Daha Uzun Ömürlü Yiyecekler

VavuumClicka ile Daha Uzun Ömürlü Yiyecekler

VacuumClicka adlı inovatif ürün ile daha uzun ömürlü yiyeceklere sahip olabilirsiniz.

vakum-ile-uzun-omurlu-yiyecek-saklama-kabi

Ultra taşınabilir, vakum cihazı VacuumClicka ile yiyeceklerinizi güvenle saklayabilir, uzun süre tatlarının ve şekillerinin bozulmasını önleyerek taze kalmasını sağlayabilirsiniz.

VacuumClicka’nın, en büyük özelliklerinden biri, özel bir poşete ya da saklama paketine ihtiyaç duymaması. Sahip olduğu inovatif aparatlar sayesinde her türlü poşette ve pakette rahatlıkla kullanılabilen cihaz, ayrıca pompa sistemi ile oldukça hafif bir şekilde çalışabiliyor. Oldukça küçük ve hafif olan cihazın bu nedenle taşınabilirliği de maksimum seviyede.

Geliştiriciler tarafından piyasadaki vakum cihazları incelenmiş ve eksik yönleri belirlenerek VacuumClicka üretilmiş. Bu sayede daha kolay bir kullanıma bir sahip olmuş olan ürün, Kickstarter üzerinden tanıtılıyor.

Şu ana kadar yaklaşık 160 bin dolarlık fon elde etmeyi başaran ürün geliştiricileri, fiyat olarakta 20 dolar belirlemişler. Toplu alımlar için farklı fiyatlandırmaları da bulunan VacuumClicka’nın kampanya süresinin bitmesine ise 22 gün bulunuyor. Ürün sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here