Veil Akıllı Eşarp iş fikri olarak tutabilir

Veil Akıllı Eşarp iş fikri olarak tutabilir 1

Veil adıyla geliştirilen dünyanın en üstün eşarbı, sahip olduğu özelliklerle görenleri şaşırtıyor. Güzel bir iş fikri olarak belirteceğimiz bu eşarpların hedef kitlesi çok geniş ve özellikle ülkemizde bu fikir çok tutabilir.

esarp

Veil gelişmiş eşarp, serin tutma, su geçirmeme, havalandırma teknolojisi gibi kullanıcıyı ferah ve güvende tutacak özelliklerle donatılmış.

Yıllardır spor malzemesi üreticileri, insanları daha ferah tutacak ve işlerini kolaylaştıracak ürünler üretmekte ve bu konuda geliştirmeler yapmaktadır. Bunun yanında bir çok güvenlik malzemesi üreticisi de itfaiyeci, polislik gibi görevleri yerine getiren insanları daha güvenli ve rahat bir ortamda tutmak adına yeni giyisiler ve kumaş teknolojileri konusunda çalışmalar yürütüyor. Bununla paralel olarak günlük kıyafetlerimizde de bir çok gelişim meydana geliyor.

Islanmaya Son

Çağımızın gelişmiş teknolojileri ve geliştirmeleri kullanılarak üretilen Veil akıllı eşarp, yağmurlu havalarda bir yağmurluk görevi görüyor. Sahip olduğu özel kumaş sayesinde eşarp, suyu emmiyor ve diğer tarafa geçirmiyor.

1ff1ac7dddbc725837823130513136b7_original

Daima Ferah Kalın

Veil akıllı eşarp su geçirmeme özelliğinin yanı sıra havalandırma ve ışın teknolojisi konusunda da uzman. Eşarbın su geçirmez kumaşı aynı zamanda güneş ışınlarını da geçirmeyerek %80 oranında geri yansıtıyor. Bu sayede eşarp kullanan bir insan 7 ila 10 derece daha serin bir ortamda kalmış oluyor.

Veil eşarplar standart kesim sistemi yerine lazer kesim sistemi ile üretilmiş. Bu sayede keskin ve düzgün bir duruş sağlayarak ürünün buruşmalara karşı önlenmesi sağlanmış.

Veil akıllı eşarp Kickstarter üzerindeki kampanya süresince yaklaşık 11 bin dolarlık fon elde etmeyi başarmış. Kampanya süresinin dolmasına ise henüz 20 gün bulunuyor. Ürünün satış fiyatı ise 17 dolar olarak belirlenmiş. Toplu alımlar için farklı fiyatlandırmalar da bulunuyor.  Ürün Sayfası

1 YORUM

  1. merhaba bu ürünü nereden elde edebiliriz ürün sayfası link çıkmıyor teşekkürler yardımlarınız için

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here