Verelli Mobilya Franchise Veriyor

Verelli Mobilya Franchise Veriyor
Verelli Mobilya Franchise

Saray Holding bünyesinde Verelli markası ile üretim yapan Mobsar, yeni bayilikler verecek. Türkiye’de iki mağazası ile faaliyet gösteren Verelli, yurtiçinde bayi sayısını hızla artırma hedefinde. Verelli, bayilik için İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’ya öncelik verecek. Saray Holding bünyesinde Verelli markası ile üretim yapan sektörünün güçlü firmalarından Mobsar, bayilikler veriyor. Düzce’de 2008 yılından bu yana 21 bin metrekare alan üzerine kurulu fabrikasında üretim yapan Verelli’nin bayilik için öncelikli bölgeleri büyük şehirler.

Verelli, bayilik için İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’ya öncelik verecek. Bayilik alabilmek için mağaza büyüklüğünün de 800-1000 metrekare arasında en fazla iki katlı olması isteniyor. İlk mal alım maliyeti de 150 bin TL–200 bin TL arasında değişiyor. Mal alım miktarına göre de banka teminat mektubu da talep ediliyor.

Geniş ürün yelpazesi ile faaliyet gösteriyor

Yurtiçinde iki mağazası ve 68 corner ile faaliyet gösteren Verelli, kaliteden taviz vermeyen üretimi ve tasarımları ile sektörde farkını hissettiriyor. Verelli, oturma ve genç odalarından yemek ve yatak gruplarına, karyolalardan tamamlayıcı birçok ürün ve aksesuara geniş bir ürün yelpazesi ile faaliyet gösteriyor. 5 bin metrekare kapalı alan olmak üzere toplam 20 bin metrekarelik bir alanda üretim yapan Verelli’nin üretim kapasitesi ise takım bazında tek vardiya ayda 500 takım.Alman ve İtalyan malı son teknoloji makine parkuru ve deneyimli kadrosuyla imalat yapan Verelli, AR-GE çalışmalarına ağırlık vererek dünya modası ve trendlerinden ilham alan kendine özgü tasarımlarla göz dolduruyor.

Paris’te mağaza açtı, sırada Hollanda ve Almanya var
Yurtiçinde büyüme kadar yurtdışında da büyüme hedefinde olan Verelli, yurtdışında 16 mağazaya ulaşmayı planlıyor. En son Paris’te mağaza açan Verelli, yakın bir zamanda Hollanda ve Almanya’da da mağaza açmayı amaçlıyor.

Cirosunun yüzde 50’sini ihracattan sağlayan Verelli, Suriye, Irak, Yemen, İran, Katar, Mısır, Ürdün, Libya, Fransa, Suudi Arabistan olmak üzere yaklaşık 10 ülkeye ihracat yapıyor. İhracat yaptığı ülke sayısını 16’ya çıkarmayı hedefleyen Verelli, özellikle Avrupa ülkelerinde gücünü artırmayı planlıyor.

Verelli Mobilya Franchise
Verelli Mobilya Franchise

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here