Veri Toplama, Değerlendirme Ve Olay Yönetimi Sistemi

Veri Toplama, Değerlendirme Ve Olay Yönetimi Sistemi
Tek Kullanımlık ve Elde Taşınabilen Moleküler Genetik Analiz Sistemi

Proje Fikri : Veri Toplama, Değerlendirme Ve Olay Yönetimi Sistemi / Data Collecting, Evaluation And Event Management System
İş Fikri : İstem hareketleri ancak subjetif yöntemlerle tesbit edilebilen canlı veya cansız objelerin ilginin ölçülmesi planlanan objelere göre konumlarını, hareket yönlerini, duraksama bilgileri gibi bilgileri toplayıp değerlendirme ve sergilenen objeler-diğer objeler – yönetim araçları arasında ilişkileri tespit etmeye dayanmaktadır. Aynı zamanda oluşan sistem ve veri imkanları ile etkinlik-pazar alanı veya diğer uygulama alanlarında etkinlik öncesi, etkinlik sırasındaki ve etkinlik sonrası süreçleri otomatize hale getirecek, kartvizit – broşür değişimi gibi işlevleri sistem üzerinde yapacak ve çapraz raporlamalarla etkinliğe katılan –yöneten ve diğer paydaşlar için hayati öneme sahip olan CRM ve PR raporlarından etkinlik sırasında standı ziyaret eden ama ilgilenilemeyen ziyaretçilere kadar birçok rapor alınabilecek, düzenlenen etkinlikler ve ya Alışveriş Merkezleri gibi yatırımlardan maksimum verim alınacaktır.

Business idea : System actions are based on defining relationships between objects exhibited, other objects and management tools , gathering and evaluate information about live or lifeless objects relationships ( that can only be identified by subjective methods) between the other ones that planned to measure, like positions,directions and standstill information . Also will automate activity-market area, or at the other areas of application, before activity-during activity and after activity processes by using the system and data facilities. Can do functions like changing personal cards and brochures on the system and from CRM and PR reports that are very improtant for visitors,managers and other people joining the activity, to the visitors who came but couldn’t deal with the activity many reports can be received by cross-reportings. So there will be maximum efficiency in organized activities or investments, such as shopping centers.

Veri Toplama, Değerlendirme Ve Olay Yönetimi Sistemi
Veri Toplama, Değerlendirme Ve Olay Yönetimi Sistemi

Firma : FFPS Bilgi Teknolojileri Dan. Dış Tic. ve Eğt. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres : Selçuk Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Ardıçlı Mah. Gürbulut Sok. No: 67 Selçuklu / KONYA
E-posta : info@fandfps.com
Web Sitesi : www.fandfps.com
Telefon : +90 332 262 01 23
Faks : +90 332 262 01 23

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here