Vero, Geleceğin Akıllı Kulaklık Kablosu

Eğer müzik dinlemeyi seviyorsanız onu hissetmelisiniz. Müzik kalitesinin daha iyi olmasını sağlamak istiyorsanız VERO’yu kullanmalısınız.

vero2

Geleceğin kulaklık kablosu olarak lanse edilen Vero, MIT Cables imzalı bir ürün. Vero ile müzik dinlemenin, sevdiğiniz müziği çalan insanların yanına ışınlanmak gibi olduğunu belirten geliştiriciler, cihazın multipole teknolojisine sahip olduğunu ve bu sayede dinlediğiniz şeylerin içinde gibi hissetmenize olanak verdiğini belirtiyor.

Dünyanın en iyi ses kalitesini bu kulaklık kabloları ile keşfedeceğinizi iddia eden geliştiriciler, bir müziği dinlerken hiç duymadığınız sesleri, sürekli dinleyip hiç farketmediğiniz ezgileri keşfedeceğinizi söylüyor.

Ürünün geliştiricisi durumunda bulunan firma MIT Cables, yaklaşık 30 yıldır ses cihazlarının üretim işinde ve oldukça tecrübeliler. Vero üzerinde ise son bir kaç yıldır çalıştıklarını belirten uzmanlar bu kablo ile müzik dinlerken farkın anlaşılacağının garantisini veriyorlar. Çeşitli medya organlarından da oldukça güzel tepkiler alan ürün ileri düzey ses sistemlerinin kombine edilmesi amacıyla da kullanılabiliyor.

Indiegogo üzerinden tanıtılan ürünün yaklaşık 45 günlük kampanya süresi bulunuyor ve şu ana kadar 10 bin dolarlık hedeflerinin 7 bin dolarlık kısmına ulaşmış durumdalar. Kablonun kampanya dahilinde çeşitli versiyon ve satış paketlerine göre değişik fiyatlandırmaları bulunuyor. Ürün Sayfası

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here