Vertu Constellation Quest

Zenginlerin telefonu Vertu akıllandı. Akıllı telefon serisinin yeni ürünü Constellation Quest’i tanıtan şirket, 20 bin euroluk yeni telefonu piyasaya sundu. Zenginlerin telefon markası Vertu, ilk akıllı telefonu olan Constellation Quest’i gün ışığına çıkardı. Vertu’nun altın, paslanmaz çelik ve deri kaplı modeli 19 bin 500 euroya satılacak. Başlangıç seviyesi fiyatı 5 bin 500 euro olan Vertu’nun Genel Müdürü Perry Oosting, “Vertu kendine özgü, kişiye özel, lüks bir deneyim etrafında oluşturduğu değerleri ilk akıllı telefonumuza yansıtarak estetik olduğu kadar fonksiyonel bir telefon yarattı. Yine yeni bir formla tüketicinin karşısına çıkıyor olmamız, hiç durmadan müşterilerimize arzu ettikleri ürünleri sunma uğraşımızın bir yansıması” diye konuştu.

BlackBerry tuş takımı kullanımının benzeri bir yapıya kavuşan yeni tasarımda şıklık için kullanılan malzeme ve renkler ön plana çıkıyor. Kişiselleştirilen ana ekranında yalnızca kullanıcının belirleyeceği, e-posta uyarıları, takvime işlenmiş randevular ve tercih edilen haber akışı gibi en önemli ikonlar yer alıyor. Ayrıca, telefonun özellikleri arasında Vertu’nun tasarım imzası olan, kullanıcının bulunduğu yere göre otomatik olarak kendisini ayarlayan analog saat de yer alıyor.


ÖZEL EĞİTİM VERİLİYOR
Vertu butiğinden yeni bir Constellation Quest satın alındığında, Vertu’nun eğitimli asistanları müşteriyle birlikte çalışarak e-posta hesapları, bilgi akışları ve sosyal medya da dahil telefonun ayarlarını bireysel tercihlere göre düzenliyor. My Key fonksiyonu da tercih edilen dört uygulamaya anında erişim sağlamak üzere atanabiliyor.Sabah

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here