Vessi Dünyanın İlk % 100 Suya Dayanıklı Örgü Ayakkabısı

Vessi Ayakkabı

Vessi Ayakkabı

Vessi hava koşullarından bağımsız olarak ayaklarınızı rahat ve kuru tutan şık, su geçirmez, nefes alabilen ve hafif bir spor ayakkabı. Vessi Ayakkabı, dünyanın ilk % 100 su geçirmez Örgü Ayakkabıları olarak lanse edildi ve çok kısa bir sürede 200 bin dolar topladı. Proje Kickstarter’da daha uzun süre fon toplayacağı için milyon dolar seviyelerini yakalayabilir.

Vessi ayakkabılar 99,104 ve 159 dolar gibi farklı fiyatlar ile tüketicilere 2018 yılının Mayıs ayında ulaşmaya başlayacak. İş fikri sıradan bir ayakkabı gibi dursa da su geçirmezlik özelliğinin bu tip bir örgü ayakkabıya uygulanması dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda.

Patentli su geçirmez Flash Knit teknolojisi, ıslak havalarda bile ayaklarınızı kuru tutuyor. Vessi’nin tanıtımında dikkat çeken ayrıntılar ise ayakkabının hidrofobik işlemi sayesinde kolay temizlenmesi, nefes alabilen ve nem Çeken özelliklere sahip olması, ter ve koku oluşumunu azaltması ve ayakkabı ömrünün uzun olması olarak sıralanabilir.

Vessi ayakkabıların Stretch Örgü Örtüsü, polyester ve naylon karışımından oluşan bir tabaka. Bu tabaka ayakkabıyı giydiğinizde daha esnek hareket etmenizi sağlıyor. Geleneksel su geçirmez ayakkabılar havasız olma eğilimindedir ve nemin dağılmasını düzenleme yeteneğinden yoksun olmalarından dolayı ayaklarınızı terletirler ve koku yaparlar. Bununla birlikte, Vessi’nin nem çekici teknolojisi, nem dağılımını düzenler, böylece ayakları ter azaltır ve kokusu arttırır.

Vessi Ayakkabı

Dış taban, tüm hava koşullarında çekiş için kauçuk izlerle güçlendirilmiştir. Tekli sertlik ve yoğunluk, mükemmel hafiflik ve rahatlık dengesi için optimize edilmiştir. Su geçirmezlik , suya karşı en üst seviyedeki korumadır.

Vessi ayakkabılar ayakkabı sektöründe yapılmış bir inovasyon olarak değerlendirilebilir. Bu tarz fikirler beraberinde başka iş fikirlerini de getirir. Yakın zamanda Vessi ayakkabılarının farklı modellerini de görmek mümkün. Örneğin Vessi botlar ve Vessi çorap’lar gibi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here