VHS elektronik elektrik makina yazılım bayi

OTOMATİK ENERJİ YÖNETİM SİSTEMLERİ

Enerji kaynaklarına artan talebin karşılanmasında, kayıplar ve kayıt dışı kullanım gibi faktörler, hem üretim hem tüketimde mutlak verimlilik ihtiyacı doğurmuştur. Verimlilik, enerji tüketim noktalarındaki sistemlerin yönetilebilir ve kontrol edilebilir olması ile sağlanabilmektedir.

VHS’nin sunduğu ACE serisi uzaktan erişim ve merkezi takip sistemleri verilerin anlık durumunu izleme ve müdahale etme imkânını sunarak, enerjiyi yönetebilme ve kontrol etme gücünü sağlamaktadır. Sistemimiz esnek yapısı sayesinde, sayaç marka ve çeşitlerinden bağımsız çalışırken, müşterimizin gelecekteki uygulamalarını da sisteme entegre edebilme imkanı sunmaktadır.

Mutlak verimliliğin şart olduğu şu dönemde,  sistemimiz enerji ve doğal kaynakların etkin kullanılmasını sağlarken, enerji giderlerini azaltarak verimliliği artırır. Yatırımlarınızı en kısa sürede amorti etmenizi sağlar. Geliştirmiş olduğumuz üç sayaç takip ve enerji yönetim modemi, sayaç + reaktif güç rölesi + güç analizörü cihazlarındaki bilgilere uzaktan erişmenizi sağlamakta, yazılabilen parametreleri uzaktan değiştirme olanağı da sunmaktadır.

Bu sayede siz değerli müşterilerimizi; Sayaç değerini alıp internet sitelerine girme, telefon edip bildirme sorumluluk ve külfetinden kurtarıyoruz. Geliştirmiş olduğumuz uzaktan sayaç okuma ve kompanzasyon takip sistemimiz sayesinde sayaç, analizör ve RGK rölelerinizi anlık takip ve müdahale imkanı sunarak reaktif ceza ödemenizin önlüyoruz.

Uluslar arası standartlara göre haberleşme yapan ACE serisi cihazlarla aşağıda listelenen imkânlara sadece bir bilgisayar tuşu kadar yakınsınız.

1.Güç takip ve yönetimi sağlamak,
2.Sayaç okuma maliyetlerini ortadan kaldırmak.
3.İnsan kaynaklı okuma hatalarını engellemek.
4.Elektrik kayıp ve kaçağını sıfıra indirmek.
5.Hatalı kompanzasyon değerlerine karşı kesin çözüm sağlamak.
6.Gerçek tüketim verilerine en kısa sürelerde erişebilme imkânı.
7.Anlık olarak kullanılan enerjiyi görebilme imkânı.
8.En önemlisi reaktif enerji için bedel ve ceza ödemekten kurtarır.

VHS Elektronik
Elektrik Makina Yazılım San. ve Tic. Ltd. Şti

Telefon : 0 312 230 15 61

Faks : 0 312 230 72 61

E Posta : bilgi@vhselektronik.com.tr

Adres : Strazburg Cad No: 29/6 Sıhhıye / ANKARA 06430

Bayilik başvuru linki.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here