Villegrup ailesinin yeni üyesi Bodyville

Villegrup‘tan bir yenilik daha. Kurulduğu günden itibaren ürün yelpazesini sürekli genişleten Karay Kozmetik şimdide Bodyville markasıyla sektöre yeni ve farklı bir hizmet daha sunuyor. El yapımı, katkısız ve doğal ürünleriyle, gün geçtikçe çoğalan çeşitleriyle büyüyen firma giderek daha çok tüketicinin tercihi olmaya hızla devam ediyor.
El kremleri, yüz kremleri, vücut kremleri ve banyo tuzları olmak üzere 4 farklı ürünüyle daha çok tüketiciye ulaşmayı hedefleyen firma soapville, misville ve hijyenville’den sonra şimdide bodyville ile piyasadaki farkını ortaya koymaya devam ediyor.
El Kremleri: Elma, gül, greyfurt, lavanta ve kavun olmak üzere 5 farklı çeşitte doğal özler kullanılarak tüm ciltler için günlük kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Ölü derinin atılmasında, cildin kendini yenilemesinde ve doğal esnekliğine kavuşmasında etkin rol oynar. İçerisinde bulunan avakado, hindistan cevizi yağı ve aloe vera jelleri ile cildin nemli kalmasına, ellerinizin daha güzel ve genç görünmesine olanak sağlar, tatlı ve kalıcı bir aroma kokusu bırakır.

Bodyville El Kremleri
Bodyville El Kremleri

Yüz Kremleri: Tüm cilt tipleri için uygun olan yumuşatın yüz kremi papatya özü, badem yağı, üzüm çekirdeği yağı ve multi vitaminlerle zenginleştirilmiş içeriğe sahiptir. Yüzünüzde kadifemsi bir yumuşaklık bırakacak olan bu ürün sayesinde cildiniz daha parlak ve sağlıklı bir görünüme sahip olacaktır. Elma, gül. greyfurt, lavanta ve kavun özleriyle günün yıpratıcılığından sonra cildiniz taze ve ferah bir duruma gelecektir.
Bodyville Yüz Kremleri
Bodyville Yüz Kremleri

Vücut Kremleri: Bodyville vücut kremleri içerisinde bulunan avakado ve aleo vera yağı ile cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korurken ona kaybettiği nemi geri kazandırmış olacaksınız. Elma, gül, greyfurt lavanta, kavun olmak üzere 5 farklı çeşit bitki ve meyve özleriyle pürüzsüz bir hal alacak cildiniz aynı zamanda güzel ve enfes bir kokuya sahip olacaktır.
Bodyville Vücut Kremleri
Bodyville Vücut Kremleri

Banyo Tuzları : Karpuz, elma, lavanta, greyfurt ve gül çeşitleri ile ciltte güzel ve aromatik bir koku bırakacak bu ürün sayesinde rahat bir uyku uyuyacak aynı zamanda dinlenmiş bir zihinle yeni güne başlama imkanına sahip olacaksınız. Mikro ve makro elementlerle zenginleştirilmiş banyo tuzu kan dolaşımını hızlandırıp ölü derinin atılmasına yardımcı olacaktır.
Bodyville Banyo Tuzları
Her geçen gün genişleyen ürün çeşitleri ve artan bayi sayısı ile büyümeye devam eden Karay Kozmetik Bodyville markası ile sektördeki gelişimine devam etmeye ve müşterilerinin yaşam kalitesini artırmaya devam edecektir.
Adres: Ahmet Yesevi Mahallesi Piknik Cad. Huzur Sk. Hünkar Villaları No : 13 Nilüfer / Bursa
Web: www.villegrup.com

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here