Villegrup bünyesinde bulunan Hijyenville markası büyümeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde Hijyenville markasına Kağıt Gruplarını ekleyen Villegrup şimdide Endüstriyel Temizlik Kimyasalları grubunda bulunan 20′ den fazla ürün ile gamını genişletmeye devam ediyor. İki farklı başlık altında topladığı ürünlerle yemek sanayi ve fabrika gibi büyük oluşumlara ” Sınırsız Hijyen Çözümleri ” ni sunma adına adım atan Villegrup bu sektördeki her ihtiyaca cevap verebiliyor olmanın haklı gururunu yaşıyor.

endGün geçtikçe sektörde adından daha çok söz ettirmeye devam eden Villegrup, ” Sınırsız Hijyen Çözümleri ” sloganı ile her ihtiyaca karşılık verecek ürünleri bünyesine katmaya devam edecek

SİZDE SINIRSIZ HİJYEN ÇÖZÜMLERİNİN BİR PARÇASI OLUN ..

Ticari anlamda da girişimcilere bulundukları ya da bu işi yapmayı düşündükleri ilde bu servis hizmetini hijyenville ürünleri ile hayata geçirme imkanı sağlıyoruz.

Tecrübeli ve kaliteli bir ekibiniz varsa yada böyle bir ekibi kısa sürede oluşturabileceğinizi düşünüyorsanız, müşteri memnuniyetini ve marka değerini her şeyin üzerinde göreceğinize inanıyorsanız sizin de sınırsız hijyen çözümlerinin bir parçası olmamanız için hiçbir engel yok.

Lütfen bayilik sözleşmesi imzalanmış illerle alakalı bir talepte bulunmayın, aynı il için 2 ayrı bayilik verilmemektedir.
Herhangi bir reklam gideri, yıllık ciro payı ve marka (franchise) bedeli talep edilmemektedir.

Başvuru için web adresi : www.hijyenville.com/bayilik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here