Villegrup’un Hepsiville Kiosk’u yenilenen tasarımı ile Marmaris’ te açıldı.

Villegrup’un Hepsiville Kiosk’u yenilenen tasarımı ile Marmaris’ te açıldı.
Villegrup

Villegrup

2009 yılında Karay Kozmetik firması ile kozmetik sektörüne adım atan Villegrup, kendi ürün ve hizmetlerine tescillediği 6 marka ile (soapville, misville, bodyville, hijyenville, hepsiville, villegrup) şimdiden 4 ayrı şirketi ve kozmetik, hijyen, perakende ve otomotiv sektörlerindeki faaliyetleri ile geleceğin yıldızları arasında olmaya göz kırpıyor.

Villegrup
Villegrup

Bitkisel, doğal ve el yapımı sabun ürünleri ile sektöre giren Villegrup’un bugün onlarca ürün grubu altında 400’den fazla ürünü bulunuyor.  Her bir ürün grubunun kendine has aroma çeşitleri ve irili ufaklı bir çok konsepti ile hizmet veren Villegrup ayrıca bu konseptleri girişimcilerin ve yatırımcıların da hizmetine sunuyor.

Son olarak geçtiğimiz günlerde imzalanan Marmaris bayiliği ile alakalı tüm işlemler tamamlandı. Soapville, Misville ve Bodyville ürünlerinin bulunduğu stant BluePort AVM’ de hizmete açıldı. Yüzlerce farklı ürünün bulunduğu stant, rengarenk çehresiyle tüketicilerini ağırlamanın heyecanını yaşıyor.

Villegrup Yön. Kur. Başk. Vek. Samet Karaçam, bu kadar kısa bir zamanda ulaşılan bu iş modeli çeşitliliğinin başarı sırlarını ve Villegrup’un önümüzdeki dönem yatırımlarını şu şekilde özetliyor: “Önceliğimizde hep sürdürülebilir küçük iş modellerini, işinin ehli arkadaşlarla hayata geçirmek vardı ve öyle de yaptık. Müşteri memnuniyetini ve ticaretin evrensel değerlerine verilmesi gereken önemi hiç aksatmadık. En önemli değerimiz olarak çalışanlarımızı gördük ve elde edilen başarılarda onların payı en yüksek değere sahip. 2016 içerisinde mağaza konseptimizi hayata geçirmeyi planlıyoruz. Yurtdışı ve yurtiçi bayilik ağımızı 2016 sonuna kadar 30’lara çıkarmak gene öncelikli hedeflerimiz arasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here