Villegrup’un Hijyenville markası büyümeye devam ediyor

11

Villegrup‘tan bir yenilik daha. Kurulduğu günden itibaren ürün yelpazesini sürekli genişleten Villegrup şimdide Hijyenville markası altında bulunan ürünlerine Endüstriyel Kağıt Grubunu ekledi. İçten çekmeli tuvalet kağıtları, Hareketli havlular ve Z katlama havlulardan oluşan grup, her ürünün kendi özelliklerine göre hazırlanmış dispenserlerini de içermektedir.

Hijyenville
Hijyenville

Gün geçtikçe sektörde adından daha çok söz ettirmeye devam eden Villegrup, ” Sınırsız Hijyen Çözümleri ” sloganı ile her ihtiyaca karşılık verecek ürünleri bünyesine katmaya devam edecek.

SİZDE SINIRSIZ HİJYEN ÇÖZÜMLERİNİN BİR PARÇASI OLUN ..

Ticari anlamda da girişimcilere bulundukları ya da bu işi yapmayı düşündükleri ilde bu servis hizmetini hijyenville ürünleri ile hayata geçirme imkanı sağlıyoruz.

Tecrübeli ve kaliteli bir ekibiniz varsa yada böyle bir ekibi kısa sürede oluşturabileceğinizi düşünüyorsanız, müşteri memnuniyetini ve marka değerini her şeyin üzerinde göreceğinize inanıyorsanız sizin de sınırsız hijyen çözümlerinin bir parçası olmamanız için hiçbir engel yok.

Lütfen bayilik sözleşmesi imzalanmış illerle alakalı bir talepte bulunmayın, aynı il için 2 ayrı bayilik verilmemektedir.

Herhangi bir reklam gideri, yıllık ciro payı ve marka (franchise) bedeli talep edilmemektedir.

Başvuru için web adresi : www.hijyenville.com/bayilik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here