Virgin Atlantic yolcuları için uçuş esnasında sanat galerisi sunuyor

  Virgin Atlantic, kültürel faaliyetlere eğilimli yolcuları için uçuş esnasında sanat galerisi sunuyor.

  Sanat Galerisi
  Virgin Atlantic

  Virgin America‘nın kısa bir süre önce uçuş esnasında seçmen kayıt sistemini hizmete sunmasının ardından, Virgin havayollarından dikkat çekici yeni bir uygulama daha gündeme geldi. Virgin Atlantic, kültürel faaliyetlere eğilimli yolcuları için uçuş esnasında sanat galerisi sunuyor.

  Şubat ayı boyunca, Virgin Atlantic’in “Hava Galerisi” New York ile Londra arasında uçan Business Class yolcularına; İngiliz sokak sanatçısı Ben Eine‘nin JFKNewark ve Heathrow havaalanlarında Virgin Atlantic’e ait “kulüp binalarında” asılı bulunan eşsiz eserlerini uçuş esnasında koltuklarının rahatlığında sanal gezinti aracılığıyla görme ve satın alma imkanı tanınıyor. Eserlerin yapımı esnasında çekilen sahne arkası videoları da uçağın eğlence sistemi içerisinde yolcuların beğenisine sunuluyor. Eine’nin tabloları sanatçının Virgin Atlantic, New York ve Londra deneyimlerini yansıtıyor ve “İmkansızın Ötesinde Virgin“, “Büyük Macera” ve “İnsaoğlu ve Makineleri” başlıklarını içeren kelimeler ve deyimlerin özelliklerini taşıyor. Tablolar, 4000 ila 24000 Dolar arasında değişen fiyatlarla gümrüksüz satış mağazasından alınan ürünler gibi satın alınabiliyor.

  Virgin Atlantic yetkililerinin belirttiğine göre, Ben Eine‘nin “Hava Galerisi” ünlü sanatçılar ile uçuş için yapılacak ortaklıklar serisinin ilk adımını ve Business Class yolcuları için yapılan hizmet geliştirme programının bir parçasını oluşturuyor. Havayolu ve konaklama girişimcileri: İlham alın!

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here