Visco Love Yatak, Yastık ve Ev Tekstili Ürünlerinde Bayilik veriyor

Visco Love – Türkiye’nin İlk “Visko” Yatak Üreticisi
Ural Medikal 1996 yılında visko elastik yatak – yastık ve medikal malzeme imalatı üzerine kurulmuş, sektöründe Türkiye’nin ilk kalıp üretim yapan yatak – yastık firmasıdır. İç piyasada Medikal sektör ile başlayan üretim hayatına yurtdışından gelen talepler ile ihracat da eklenmiştir. Bu gelişme sonrası iç piyasadan mobilya sektörünün talepleri yatak ve yastık talepleri karşılanmaya başlamıştır. 2008 yılından itibaren Visko Love markası ile gelişim iç piyasada hızlanmıştır. Kısa bir sürede toplam 150 showroom, 250 satış noktası olarak Türkiye’de yayılmıştır. İhracat ise başta Avrupa olmak üzere 40’ın üstünde ülkede devam etmektedir.

Visco Love
Visco Love

Ürün gamında visko alanında birçok yeniliğe imza atmış olan Ural Medikal Türkiye’nin ilk Visko Yatağı üreticisi olmanın yanı sıra, Türkiye’nin ilk ve tek jel yastık – yatak ve Türkiye’nin ilk Yıkanabilir Visko Yastık – Yatak üreticidir. Ayrıca, Türkiye’nin İlk Roll – Packing sistemli yatak paketleme uygulayıcısı ve Türkiye’nin halen tek kalıp sistemli özel visko yatak imalatçısı ve kalıp yastık üretim çeşitliliğinde dünyada 1 numaradır. Ural Medikal, Ar-Ge ve üretimi ile sektöründe ve konusunda öncülüğünü korumaya devam etmektedir.

Visco Love Misyon
Visko Love gerek iç pazardaki büyüyen talebi karşılamak gerekse yurtdışında hızla büyüyen visko pazarında kalitedeki liderliğini üretim ve satışa da taşımayı kendine hedef belirlemiş ve bu hedef doğrultusunda da gereken yatırımları yaparak sürekli büyüme yolunda genç bir şirkettir.

Visco Love Kalite Politikası
Ural Medikal Euro standartlarında çalışmakta olup TÜV, Sanitized, Oeko-TEX ve CE belge ve standartlarında üretim yapmaktadır. Visko Love bulunduğu sektör ve yaptığı iş konusunda (visko elastik yatak – yastık) üretim şekli olarak tek, Avrupa’da ise 4 firmadan birisi konumundadır. Visko Teknolojisi ile üretilen Yatak ve Yastıklar Avrupa pazarından başlayarak tüm dünyaya yayılacak şekilde şekillenmeye başlamıştır.

Visco Love Bayilik Başvurusu için gerekli belgeler;

Tüzel kişi ise

Ticari sicil gazetesi (Kuruluş)
İmza Sirküleri
Vergi Levhası Fotokopisi
Mağaza kira ise kira kontratı fotokopisi
Mağaza sahibi ise tapu fotokopisi
Ticaret odası faaliyet belgesi

Şahıs ise

Nüfus Cüzdanız veya sürücü belgesi fotokopisi
İmza sirküleri
Vergi levhası fotokopisi
Mağaza kira ise kira kontratı fotokopisi
Mağaza sahibi ise tapu fotokopisi
Varsa ortaklık sözleşmesi

URAL MEDİKAL TİCARET VE PAZARLAMA A.Ş.
Yavuz Selim Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 72 Çavuşbaşı, Kavacık, İSTANBUL

Tel 0216 479 81 12 – 0216 479 81 13
Faks 0216 479 81 14

info@viskolove.com

Beykoz V.D: 893 028 1212
İst.Tic.Sicil No:350452

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here