Vitamin Simit Bayilik Franchise Bilgileri

Vitamin Simit Bayilik Franchise Bilgileri
Vitamin Simit Bayilik

Vitamin Simit Bayilik Franchise

Vitamin Simit Bayilik veriyor. Yenilikçi ürünleri ile dikkat çeken Vitamin Simit Unlu mamul sektörüne lezzet başta olmak üzere tüm süreç ve operasyonun sürdürülebilir bir şekilde mağaza yönetimi anlayışı ile uçtan uca çözümler geliştiriyor. Yeni dünyada yatırımcı için artık furya işlerden çok orta ve uzun vadede verimli ve sürdürülebilir iş modelleri ön plana çıkmaktadır. Bu bağlamda başarılı bir iş modeli olan simit kafe konseptini ar/ge projeleri ile teknolojik anlamda güçlendirmiş, akıllı mağaza ile öğrenme sürecini asgari zamana indirgemiş ve mağaza açılışından itibaren çok kısa bir sürede verimli çalışmalarını sağlamıştır. Sizleri vitamin simit in yenilikçi dünyasına davet ediyoruz.

Vitamin Simit Bayilik
Vitamin Simit Bayilik

Vitamin Simit Bayilik Bilgileri

Gerekli Şartlar
Yatırımcı:
İnsan ilişkilerinde başarılı, güçlü sosyal ilişkiler kurabilen,
Girişimci ve üretken bir yapıya sahip olan,
Markamıza değer katacak,
İşinin başında sürekli durabilecek,
Gerekli finansal şartlara sahip.

Mimari ve Konum:
Minimum 60m2 kapalı alan
Minimum 40m2 açık alan
Minimum 8m2 Ön Cephe
Yüksek yaya trafiğine sahip anacaddeler üzerinde olması
AVM’lerde ana kapı girişlerine yakın ve mutlaka bahçe alanına sahip olması

Süreçler
Tanışma: Bizimle çalışmak isteyen yatırımcılarımız sitemizde bulunan başvuru formunu doldurarak ön başvurularını gerçekleştirirler. Formunuz bize ulaştıktan sonra franchising ekibimiz sizlere ulaşarak gerekli bilgilendirmeyi sağlar.

Davet: İlk bilgilendirme sonucunda uygun görülen yatırımcı adaylarımız merkez şubemize tanıtım için davet edilir. Yer Seçimi: Merkezimizde yapılan tanıtım ve gerekli görüşmelerden sonra uygun bulunan yatırımcı adayımız ile saha ekiplerimiz, Vitamin Simit konseptine en uygun yeri belirlemek için çalışmalara başlarlar.

Fizibilite ve Teklif: Bulunan yere göre gerekli fizibilite ve teklif çalışması hazırlanarak yatırımcımıza sunulur.

Sözleşme: Yapılan fizibilite ve teklif çalışmasını olumlu bulan yatırımcılarımız beş yıllık franchising sözleşmesi imzalanır.

İnşaat ve Dekorasyon Süreci: Sözleşme imzalanmasını takiben mimari projelendirme ve uygulama çalışmalarına başlanır. Yatırımcı adayımız dilerse inşaat işlerini projeye uygun olarak kendisi gerçekleştirebilir ya da anahtar teslim olarak bütün işleri Vitamin Simit’e bırakabilir.

Personel Seçimi ve Eğitim: Mimari sürecin tamamlanmasına yakın eğitim ekibimiz sizlerle birlikte personel seçimini gerçekleştirir ve eğitim programları oluşturulur.

Açılış: Dekorasyon ve eğitim süreçleri tamamlandıktan sonra mağaza açılışı gerçekleştirilir. Açılıştan itibaren ilk dönemlerde ekiplerimiz sizinle birlikte mağazamızı işletirler.

Süre: Sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren bir mağazanın açılması ortalama 45 – 60 gün arasında değişmektedir.

Farklılıklarımız
Söz verdiğimiz gibi; Yenilikçi çizgimizden taviz vermeden çalıştığımız ve ortaya çıkan AKILLI MAĞAZACILIK SİSTEMLERİMİZ ile bizi diğer Frenchise sistemlerinden ayıran farkımız ön plana çıkan yazılım ve gelişmiş teknolojilerimizle vitamini uçtan uca planlayan mühendislik ekibi aynı zamanda bu işin yönetici ortaklarıdır. Otokontrol yapısı haline getirdiğimiz akıllı mağaza sistemi işimizi oldukça kolaylaştırıyor…

Bizim İçin Franchising
Vitamin’in daha da fazla büyüyebileceğini biliyoruz; ancak ruhumuzu ve kalbimizi herzaman koruyacağız…
Akıllı mağazacılık anlayışı ile unlu mamül sektörüne tüm süreç ve operasyonları uçtan uca kontrol edebilir ve sürdürülebilir çözümler geliştirdik.
Başta lezzet olmak üzere tüm takip ve kontrol sistemlerinin başarısını kendi mağazalarımızda uygulamalı olarak ortaya koyduk.
Yeni dünyada yatırımcı için artık furya işlerden çok, orta ve uzun vadede verimli sürdürülebilir iş modelleri ön plana çıkmaktadır. Bu bağlamda başarılı bir iş modeli olan Simit Kafe konseptinin AR-GE projeleri ile teknolojik anlamda güçlendirilmiş akıllı mağazacalık sistemi ile öğrenme süresini asgari zamani indirerek maksimum verimlilik sağladık.
Verdiğimiz eğitim ve desteklerle LEZZETİMİZE GÜÇ KATTIK…

Vitamin Simit Bayilik Bilgileri

Merkez Mahallesi
Havacılar Caddesi No: 13/88
Alemdağ – Çekmeköy / İstanbul

Telefon: 02163128989
Faks: 02163128988
Email: [email protected]
Web: vitaminsimit.com

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here