Waffle ile kazanın

Son yıllarda ülkemizde de oldukça popüler olan Waffle, girişimciler için de yeni bir iş sahası sunuyor. Alışveriş merkezleri ve işlek caddeler üzerinde açılacak mağazalarla ya da arabalardan yapılacak satışlarla ayda ortalama 60 bin TL’yi bulan cirolar sağlanabiliyor. Lokasyona göre değişen kâr marjları ise yüzde 40’lardan başlıyor.

WAFFLE ART

BAYİLİK PAKETİNİN İÇERİĞİ: Araba ve cornerlar içerisinde waffle satışı.
UYGUN YER: Merkezi yerdeki caddeler, AVM’ler, gelir seviyesi yüksek semtler.
BAYİLİK VERİLECEK ŞEHİRLER: Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Konya, Trabzon, Samsun.
BAYİDE ARANAN NİTELİKLER: İşinin başında duran, işine sahip çıkan girişimciler.
YATIRIM MALİYETİ: 60 metrekarelik bir şube için 35 bin dolar. AVM’lerdeki araba konsepti ve corner’lar içinse 10-20 bin dolar arasında değişiyor.
CİRO HEDEFİ: İşlek bir caddede ayda ortalama 30 bin TL.

KÂR MARJI: Yüzde 300-1000 arasında değişiyor.

DONUT & WAFLE

BAYİLİK PAKETİNİN İÇERİĞİ: Bayilere waffle, zeytinyağlı ürünler, kumpir ve tatlı tedarik ediliyor.

UYGUN YER: AVM’ler.

BAYİLİK VERİLECEK ŞEHİRLER: İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa.

BAYİLERDE ARANAN NİTELİKLER: Ticareti bilen, işinin başında durabilecek ve müşteriyle iyi diyalog kurabilecek kişiler.

YATIRIM MALİYETİ: 80 ile 100 bin TL arasında değişiyor.

CİRO HEDEFİ: Aylık 50 ile 60 bin TL arasında.

KÂR MARJI: Yüzde 40.

BAŞVURU İÇİN: 0212 423 05 04

8 YORUMLAR

  1. Herkes ciddi dusunuyor ama para yok ortada . Sermaye olmadan taksitle veya kazandikca Odeme ile kim Nasil franchasing versin ? Is icin 80-100 bin gerekiyor , yeni yer acarlar. Ona buna yer Niye acsinlar ? Boyle yardimci olacak olsalardi Herkes bi yer acardi veresiye. Bankadan kredi Cekin veya para biriktirin , Ev Araba satin . Millet Boyle is kuruyo . Sizin yerinize para harcayip size Niye is kursun adamlar ?

  2. slm ben adanadan gül sizinle calışmak ısterım ama temınat sıkıntısı yasıyorum yardıncı olursanız

  3. MERHABALAR BEN BU İŞİ ANKARA’DA YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM ANCAK SERMAYEM MAALESEF YOK ZATEN KENDİMDE BU YÜZDEN BU İŞE BAŞLAYAMAMIŞTIM. EĞER BELİRLİ TAKSİTLERLE KAZANDIKCA ÖDEME İMKANI OLURSA ÇOK İYİ OLUR, BİLGİ VERMENİZİ RİCA EDİYORUM. (BESLENME BÖLÜMÜ MEZUNUYUM, BU KONUDA EĞİTİMİM VAR, AYRICA 7 YIL SATIŞ DANIŞMANLIĞI YAPTIM)

  4. Merhaba,

    Ben Kocaelinde yapmayı düşünüyorum 1990 yılından beri Türkiyeye ne zaman gelecek diye düşünüyordum.o yıllarda Belçikada satışı çoktan başlamıştı.

  5. merhabalar kolay gelsin ben gerçekten çok ciddi düşünüyorum İzmir Alsancakta düşünüyorum yalnız benimde teminat mektubu konusunda sıkıntım war.Saygılar

  6. Merhaba.Ben Mersinden Orhan Dinçalp.Sizinle çalışmak istiyorum.Mersinde bu işi yapmak istiyorum.Çok uygun bir AVM bulunuyor.Adı MERSİN FORUM. Sadece teminat konusunda biraz sıkıntım var.Eğer yardımcı olursanız çok ciddi düşünüyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

  7. herhangi bir caddede satış arabası bulundurmak için gereken izinleri nasıl öğrenebiliriz .Herhalde kafamıza göre bir yere bu araçları çekip satışa başlayamayacağız. Belediye prosedürleri ve kaldırım kiraları hakkında bilginiz varmı?beni aydınlatırsanız bu tarz girişimleri daha detaylı düşünebilirim.Teşekkürler.

  8. slm ben amasyadan levent şimdi baktım ben sizinle çalışmak istiyorum ama teyminatım yok bana yardımcı olursanız memnun olurum size kolay gelsin bana ulaşmak isterseniz msn adresim yazıyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here