Wallsing Tablo Hoparlör

WallSingâ„¢; hoparlör ve yağlı boya tabloyu bir araya getiren, teknolojik ve patentli bir üründür.Tamamen Yağlı boya tablo kalınlığında olan ürün kısacası hoparlörlü tablodur.

Artık çirkin kolonlar yerine, müzik setinizi güzel tablolara bağlayabileceksiniz. Mekanınızı dilediğiniz gibi dekore edecek, hem de yerden kazanacaksınız. Üstelik istediğiniz zaman, ürünün yerini kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Pratik takılan neredeyse görünmez olan bakır kabloları ise son derece rahat kamufle edilir. WallSingâ„¢, dekoratif özelliğinin yanı sıra etkili ses sistemiyle de isteklerinizi karşılıyor. WallSingâ„¢’i home theatre olarak kullanabilir ve böylelikle DVD’deki tüm ses efektlerini dinleyebilirsiniz. Yatay ve dikey uygulanması mümkündür. Hoparlör, akustik ve stil konusundaki 10 yıllık tecrübemiz ve Ar-Ge çalışmalarımızla, sizlere hayatınızı daha da güzelleştirecek bu ürünü sunuyoruz. WallSingâ„¢ tek veya çoklu olarak; odaya, konferans salonuna, lobiye, kafe, restoran, kütüphane, spa vb. gibi, yaşanılan her mekanda kullanabileceğiniz bir üründür. Wallsingâ„¢, LCD ve Plazma televizyonlar için de son derece etkili bir ses sistemidir. Bu ürünle ilgili bayilikler verilecektir. Ürün çeşitleri aşağıdaki adreste görülebilir.
adt-atlantis

2 YORUMLAR

  1. DEĞİŞİK BİR ALTERNATİF.İLLAKİ MERAKLISI OLACAKTIR.YENİ BİR MEKAN DİZAYN EDECEK OLANLAR BU ALTERNATİFİ DEĞERLENDİRSİNLER.TAKTİR GÖRECEKTİR.

  2. Universiteye ilk geldiğim yıllarda bir arkadaşım duvara monte ettiği hoparlörleri bir poster ile kapatmıştı.

    Edebiyat okumasaydı ve pazarlamacı olsaydı heralde bu ürünü o üretir ve patentini alırdı :)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here