Web Siteleri İçin Giriş Sayfaları Yazın

Web Siteleri İçin Giriş Sayfaları Yaz

Giriş sayfası ziyaretçinin bir şirketin sitesine tıkladığında karşısına çıkan ilk sayfadır. Bu sayfalar site sahipleri için oldukça önemlidir. Çünkü birçok insan bu sayfayı gördükten sonraki 5 saniye içinde sitede kalıp kalmamaya karar vermektedir. İyi bir giriş sayfasının merak uyandırıcı olması gerekir. Ama aynı zamanda Google’ın istediği bileşenlere de sahip olmalıdır. (anahtar kelime açısından zengin olmak gibi) Böylece arama motorları tarafından seçilebilir ve sonuçlarda üst sıralarda kalır. İlgi çekicilik + Google’a uygunluğun doğru kombinasyonunu yapabilirseniz çok fazla para kazanabilirsiniz. Aslında bu işi yapmak göründüğünden çok daha kolaydır.

Giriş sayfası tasarlayarak para kazanmak için izlenecek adımlar:
1.Serbest iş bulma sitelerine üye olun.
2.Arama motoru optimizasyonu uzmanları arayan iş ilanlarına bakın ve bu işlere başvurun. İşe alındıktan sonra arama motoru optimizasyonu yapılmış ve ilgi çekici bir giriş sayfası oluşturun.
3.Bazı insanlar buna “web copywriting – web yazarlığı” derler. İsterseniz bu terimi de araştırabilirsiniz.

Bu hizmetleri sunarak ne kadar para kazanabilirim?

Eğer bu konuda uzman olursanız, deneyiminize ve uzmanlık seviyenize göre saat başına 10 $ ile 15 $ arasında bir ücret uygulayabilirsiniz.

2 YORUMLAR

 1. Ek İş mi Arıyorsun?

  Merhaba,

  Öncelikle bir soru sormakistiyorum. Fazla paranın göz çıkardığı nerede görülmüş? Ben hiç görmedim aksine içinizi ferahlatır, yaşam kalitenizi yükseltir, insanların size bakış açısını değiştirir ama en önemlisi insanın kendine ÖZGÜVENİNİ sağlamlaştırır ve geleceğe daha güvenle bakmasını sağlar. Eminim ki birçoğumuz yukarıdaki maddelerin bir çoğuna sahip olmak ister. O zaman işte size kocaman bir fırsat.Nasıl mı??? Aşağıdaki linki tıklayın yada kopyalayıp adres çubuğuna yazın.

  Not: İşimiz kesinlikle pazarlamaDEĞİLDİR. Tamamen emeğinizin karşılığını alırsınız. Risk `0` kazanciniz ise 1 in yanindaki sifirlar size kalmis…

  http://www.goo.gl/H4mOy

  http://www.banadavarmi.com (SATILIKTIR)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here