Web sitesi satış ortaklığı yapmak

Web sitesi satış ortaklığı yap

Sitede daha önce de ortaklıklar kurmaktan bahsetmiştik. Bu işi bir adım daha ileri götürerek ortaklı web sitesi kurabilirsiniz. Eğer bir ürün satmak istemiyorsanız ya da fabrikadan halka ürün satarak veya kendi ürünlerinizi satarak müşterilerle ilgilenmek istemiyorsanız bir web sitesine ortak olmayı düşünebilirsiniz.

Bir web sitesi ortağı olarak insanlara ortağı olduğunuz siteyi öneriyorsunuz ve önerdiğiniz insanlar her alışveriş yaptığında siz de bir komisyon alıyorsunuz. Özel ilgi alanlarınızdaki sitelere ortak olabileceğiniz gibi Target, Wal-Mart ya da Amazon gibi büyük mağazaların da satış ortağı olabilirsiniz.

Bir web sitesinin satış ortağı olmak için izlenecek adımlar:
1.Kendiniz için bir web sitesi tasarlayın ve ödeme yöntemleriyle birlikte bir sanal mağaza kurun. İsterseniz Amazon ve eBay
sitelerine de satıcı olarak üye olabilirsiniz. Buna alternatif olarak sadece ürün yorumları yapıp insanları doğrudan bahsettiğiniz ürünün sitesine de yönlendirebilirsiniz.
2.Bazı ortaklık sitelerine üye olun. Bunların popüler olanlarından bazıları Clickbank ve Commission Junction siteleridir. Bu
sitelerin ikisi de rehber olabilecek sitelerdir ve ortaklık programlarıyla birlikte yüzlerce tüccar hakkında da size bilgi verebilirler.
3.Müşteri kitlenizi oluşturmaya başlayın. Web siteleri veya forumlarda, sosyal ağlarda, arkadaşlarınızın arasında veya diğer trafik metotlarıyla kendinizi tanıtın.
4.Kazandığınız karın tadını çıkarın. :)

Web sitesi satış ortaklığı yaparak ne kadar para kazanabilirim?
Bazı ortaklık programları yönlendirme başına 0,20 $ ile 100 $ arasında bir ücret öderken bazıları satış üzerinden yüzde verir ve
bazıları da satış başına sabit bir ücret verir. Her ortaklık programında farklılık gösterebilir.

6 YORUMLAR

 1. Merhaba, çok güzel bir paylaşım olmuş teşekkürler. Bende para kazanmayla ilgili satış ortaklığının iyi bir yöntem olduğunu düşünüyorum. Herkese de tavsiye ederim.

 2. Online satış ortaklığı ile para kazanabilirsiniz.
  Ama önce nasıl kazanabileceğinizi öğrenmelisiniz.
  Online satış ortaklığı hakkında goomass eğitim seti’ni alarak bu işin inceliklerini öğrenebilirsiniz. İnternetten herkesin bunu kolaylıkla yapabileceğini sanmıyorum.Bence internete ve bilgisayara eli daha yatkın kişiler bu işten kazanç sağlayabilir.Daha fazla bilgi için bloğumu ziyaret edebilirsiniz.

  http://satisortagim.blogspot.com/

 3. E tabi bu söylediklerinizin yapılabilmesi için Orta seviyede ingilizce bilmek şart. Bu işi Türkiye'de Türkçe yapmak isteyenler kesinlikle buraya. Bu sistem dünyada ilk…
  Web siteniz üzerinden dijital ağırlıklı ürünler satarak çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Vereceğim linkten ÜCRETSİZ üye olup mutlaka inceleyiniz.

  http://www.7x.com.tr/?idX=2616&idXRef=bestmorideas3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here