Webforce Bayilik ve Bayilik Şartları

65

Bayilik Kategorisi : Bilişim
Firma İsmi : Webforce
Kuruluş Yılı : 2006
Firma Tanıtımı : WebForce 2006 yılından beri faaliyette olan ve sadece bayilik sistemiyle çalısan bulut teknolojileri geliştirmede uzman Amerika merkezli uluslararası yazılım şirketidir. WebForce bayilerine sunduğu gelişmiş bulut tabanlı web sitesi tasarım platformu ve uygulamaları ile bayilerinin bulut teknojilerinden sıfır yatırımla kar elde etmelerine olanak verir. WebForce’un sağlağı platform ve uygulamalarla bayiler müşterilerine gelişmiş ve profesyonel web sitesi tasarımlarını saatler içerisinde hazırlayarak sunabilirler. WebForce un sunduğu hizmetler SaaS ve PaaS yazılımlardır bu yüzden bayilerin isteklerine ve pazara bağlı olarak şekillendirilebilirler ve geliştirilebilirler. WebForce’un bayilerin ihtiyaçlarına uygun sunduğu farklı paketler sayesinde web tasarımcılar profesyonel site tasarımlarıyla niş pazara hizmet verebilirken hosting firmaları gibi büyük müşteri kitlelerine hitap eden şirketlerde web sitesi tasarımları ve uygulamalarını büyük kitlelere ulaştırabilirler.

Webforce Bayilik
Webforce Bayilik

Webforce Bayilik Şartları : Bayilikle ilgili herhangi bir ön şart yoktur. Bayilerin WebForce’dan aylık minumum 60 $ lık hizmet almaları beklenir.

Webforce Bayilik Destekleri : Bayilerin üyelik işlemlerinin tamamlanmasıyla WebForce bayi için yönetim paneli oluşturur. Bayi WebForce tan alacağı hizmeti bayi adına oluşturulan platformla kendi markası altında müşterilerine sunabilir. WebForce Türkiye pazarında son kullanıcıya hizmet vermez sadece bayilerle çalışır. Bayiliğin boyutuna ve ihtiyaçlara bağlı olarak farklı paketler mevcuttur

Webforce Bayilik İletişim Bilgileri
Adres : Sofya
Ülke : Bulgaria
İlgili Kişi : Ahmet Pekacar
Tel : (212) 4142794
E-posta : sales@webforce.com
Web Sitesi : www.webforce.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here