WeTransfer nedir ve iş için nasıl kullanılır

WeTransfer

WeTransfer aylık ortalama 85 milyon ziyaret alan bir dosya paylaşım sitesi. WeTransfer nedir ve iş adamları bu dosya paylaşımını nasıl kullanabilir diye merak ediyorsanız yazımızda kısaca anlatalım .WeTransfer dosya paylaşımı yapmanızı sağlayan ve plus özellikleri ile bunu çekici bir hale getiren güzel bir iş fikri diyebiliriz. Sadece geçtiğimiz sene 10 milyar dosya gönderimine aracılık eden site Hollanda ve Amerika merkezli bir girişim.

WeTransfer nasıl kullanılır

WeTransfer basit üyelik ile 2 gb’a kadar olan bir çok çalışmanızı “dosyalarınızı ekleyin” butonunu kullanarak gönderim yapabileceğiniz bir platform. İlk olarak göndermek istediğiniz resim, pdf, sunum, word, excel ve toplu çalışmalarınız gibi dosyaları eklemek için artı tuşuna basıyorsunuz. Daha sonra alıcı e posta adresi kısmını dolduruyorsunuz, (burada 20 kişiye kadar çalışmanızı ücretsiz gönderebilirsiniz) ardından kendi e posta adresinizi giriyorsunuz. Mesaj kısmına karşı tarafa iletmeyi istediğiniz konuyu yazıyorsunuz ve ister mail isterseniz link olarak dosyanızı aktarabiliyorsunuz. Karşı tarafa giden bildirim maili 7 gün süreyle indirilebilir durumda olduğundan süre bitiminde otomatik olarak sunucudan dosyalar siliniyor. Gelen mailde Karşıdan yükleme bağlantısı linkinden gönderdiğiniz dosya indiriliyor.

WeTransfer plus

Kullanımı bu kadar basit olan WeTransfer pro üyelik kısmında aktaracağınız dosyaları bir seferde 20 Gb olarak aktarabilirsiniz. Ayrıca 100 gb’a kadar depolama yapabiliyorsunuz. En önemlisi ise gönderdiğiniz dosyaları parola ile koruyabiliyorsunuz. İlave olarak profili kişiselleştirme, arka planı özelleştirme ve kendi tarzınızı oluşturma ayrıcalıklarına sahip oluyorsunuz.

WeTransfer iş için nasıl kullanılır.

WeTransfer kullanmanın en önemli amacı mail kutunuzun çabuk dolmamasıdır. Özellikle şirket maillerinin kapasiteleri daha az olduğu için bu yönteme sıklıkla başvurmaktadır. Resim paylaşımı, iş sunumları, word ve excel dosyaları gibi bir çok dosyayı müşterilerinize ve iş arkadaşlarınıza rahatlıkla WeTransfer ile ulaştırabilirsiniz. Son olarak WeTransfer’i Google Play ve iTunes uygulamalarınız cep telefonunuza indirebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Siteyi incelemek için buraya tıklayınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here