WhatsApp Sesli Mesaj Özelliği ile Güncellendi

WhatsApp Sesli Mesaj Özelliği

WhatsApp
WhatsApp

WhatsApp mobil mesajlaşmadaki liderliğini her geçen gün inovasyon ile daha da güçlendiriyor. 2 ay önce 250 milyon kullanıcısı olan WhatsApp’ın 300 milyona ulaştığı resmi olarak açıklandı ve böyle bir kullanıcı tabanından güç alan WhatsApp’ın özellikleri de sürekli geliştiriliyor. Tam bir iletişim aracı olma yolunda emin adımlarla ilerleyen uygulamanın yeni özelliği ise sesli mesaj gönderebilme ve pek çok kullanıcının bu özelliği uzun süredir beklediği ortada.

Tüm platformlar için bugün içerisinde yayınlanması beklenen ve sırayla kullanıcılara dağıtılacak olan güncelleme sayesinde sesli mesaj gönderme özelliği WhatsApp’a eklenecek. Yazılı mesajlarda günlük 27 milyar mesaj iletme rekoruna erişen WhatsApp’ın sesli mesajlarda da rekorlar kırıp kırmayacağı merak ediliyor. Telsiz görevi gören ve sesli mesajların gönderilebildiği pek çok uygulama aslında mobilde yer alıyor ancak kullanıcılar alıştıkları ve en çok kullandıkları uygulamadan bunları gönderebilmeyi elbette tercih edeceklerdir.

Sesli mesaj özelliğini kullanırken tek yapmanız gereken mesaj yazma penceresinde yer alan mikrofon butonuna basmak olacak ve parmağınızı butondan çektiğinizde kayıt sona ererek mesajınız gönderilecek. Eğer hala WhatsApp kullanmıyorsanız buradan telefonunuza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here