Wings Men Erkek giyim bayilik

Wings Men Erkek giyim

Wings Men – Erkek giyim Magaza Concept TanıtımıErkek Giyim ve Hazır Giyim Sektörüne Wings Men Firmamızın Tekstil Hayatına ilk giriş Tarihi 1965 yılında, Şirket Kurucumuz Hüseyin Ural – Tarafından ByOral Markamız ile Erkek Moda Dünyasına adını yazdırmıştır.

Erkek Giyim Sektöründe Türkiye va Avrupada 100’e yakın satış noktası bulunmaktadır PierreCassi ve Wingsmen tabelası İle, Bayiilerimizin arasında Yarı Bayii – Outlet Bayii – Tam Bayiilik sistemleri Bulunmaktadır.

Hazır giyim sektöründe sizlere yardımcı olacak ekip firmamız bünyesinde bulunmaktadır. Yüksek kazançlı ve düşük yatırım maliyetli Franchise veya Tam Bayii sistemi ile Erkek Giyim, Mağaza Zincirimiz her gecen gün büyümektedir.

Lider Erkek giyim sektorunde öncü kuruluş olan firmamız Takım Elbise, Gömlek, Pantalon, Kravat, Kaban, Mont, Okul Kıyafetleri – Kız – Erkek Modeleri ,Bebe Takımı 4 – 16 yaş arası, Palto, Trenç Kot, Keten Pantolon, Büyük Beden Kıyafetler, Erkek Dış Giyimde aklına gelen bütün ürünlerimiz yalnızca % 100 Türk üretimi ve Yerli Sermayeden oluşmaktadır.

Aile Şirketi Olan www.Pierrecassi.com Markamızın Ayrıca www.Wingsmen.com , www.byoral.com , www.werkgrand.com isimleri altında Türkiye ve Dünyanın bir çok ülkelerine ürün ihracatı yapılmaktadır. Türkiye ve avrupada Bayiilikler Vermektedir.

Firmamız hakkında Youtube – Google video – Yahoo gibi sitelerden Video defile bilgisi alabilirsiniz.

http://video.yahoo.com/watch/4483512/12019008
http://video.yahoo.com/watch/7394397/19340345
http://www.youtube.com/watch?v=T-RpGTUuU64

Recep Ural
Tel: 0212 233 09 10
Osmanbey İstanbul
Mail Adresleri : [email protected]

12 YORUMLAR

 1. LYONESS ALIŞVERİŞ KARTI ELEMANLARI
  Türkiye de Cashback kartımızın tanıtımı ve alt yapısını oluşturacak aktif arkadaşlar arıyoruz.
  Daha detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
  http://www.nakitkazanc.com

 2. ben ürün sditenize girdim çok güzel ürünler var erkek giyim bayiilik için kapsamlı bilgi bekliyorum

 3. şanlıurfada bayilik veriyormusunuz abi maliyeti ne kadar olur genel şartlarınız nelerdir erken bildirseniz sevinirin abisi cep telefon numaram 0543 554 55 43 ne zaman ararsanız sevinirim

 4. abi bayilik için genel şartlar nelerdir şanlıurfada bayilik verirmisiniz ne kadara mal oluyor bilgi verirseniz sevinirim

 5. Bayiilik için genel şartlar nelerdir

  Lütfen bilgi veririmisiniz

  hangi iller ön planda olacaktır.

  talepleriniz nelerdir.
  wingsmen

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here