Wocket Akıllı Cüzdanlar, Ekstra Güvenlik Sağlıyor

Wocket akıllı cüzdanlar, cüzdanınızdaki tüm kartları herhangi bir akıllı telefon ya da bulut hizmeti bağlantısı olmadan biometrik pul sayesinde koruyabiliyor.

Wocket akıllı cüzdan
Wocket akıllı cüzdan

Normal bir cüzdandan daha küçük olarak nitelendirilen Wocket cüzdanları sadece kullanıcıların kartlarının elektronik versiyonlarını saklayabiliyor. Bu cihaz ayrıca farklı amaçlar için programlanabilir olan fiziksel kartı da bünyesinde barındırabiliyor. Kullanıcılarının fiziksel kartı önce cüzdan içine konuluyor ve cüzdan, kart bilgilerini hafızasına kaydediyor. Daha sonra kullanıcılar, Wocket’in dokunmatik ekranından hangi kartı kullanacaklarına karar verebiliyor. Tüm bu işlemler biometrik doğrulama ve PIN kodu doğrulaması gibi güvenlik adımlar tamamlandıktan sonra gerçekleşiyor. Gerekli tanımlama yapıldıktan sonra, Wocket internet ya da akıllı telefon bağlantısı olmadan benzer ödeme noktalarında rahatlıkla ödeme yapmayı sağlıyor.

Fiziksel kartlar ayrı ayrı hesap kartı ve kredi kartlarıyla yapılacak ödeme işlemlerinde kullanılabiliyor. Ayrıca bu kartlar ödeme tutarına göre programlanabiliyor. Bu kartlar satıcının kart okuyucusuna takıldığı anda, kartın bakiyesi direk sıfıra iniyor ve hırsızlar için kullanışsız hale geliyor.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here