Wristocat Bilgisayar Kullanıcılarını Çok Rahatlatacak Bir Buluş

Wristocat Bilgisayar Kullanıcılarını Çok Rahatlatacak Bir Buluş 3
Wristocat

Wristocat

Eğer günlük hayatınız da çok fazla bilgisayar başında vakit geçiriyorsanız ve bu duruma bağlı olarak bilek, kol ve omuz rahatsızlıkları çekiyorsanız tam size göre bir ürün ile birazdan karşı karşıya geleceksiniz. Wristocat elinizi rahatça hareket ettirebileceğiniz bir şekilde askıya alarak bileğinize destek olur, böylelikle yorgunluk ve rahatsızlık hissetmezsiniz. Bu özelliği ile dünya da bir ilk olma özelliğini taşıyan manyetik alan kullanan tek bileklik sistemidir.

Wristocat’ın sahip olduğu akıllı tasarım sistemi sürtünmeyi ve direnci ortadan kaldırırken manyetik bir bariyer oluşturarak bileğinizin de rahatlamasını sağlar. Çok basit bir buluş olarak gözükse de Wristocat gerçekten bilimin bulunduğu mükemmel ve yararlı bir proje olarak karşımıza çıkıyor.
wristocat
Çoğu alanda işimize yarayan ama kullanmadığımız manyetik alanı verimli bir şekilde kullanan firma projesine destek bulabilmek için indiegogo’dan fon toplamayı hedefledi. İndiegogo’lu yatırımcılardan 45.000 dolar fon toplamayı hedefleyen ABD firması arzuladığı fonun %128 fazlasını alarak 57.653 dolar fon toplamayı başardı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here