Wynd Hava Temizleme Aleti 250.000 Dolar Yatırımı Geçti

Wynd Hava Temizleme Aleti 250.000 Dolar Yatırımı Geçti 1
Wynd hava cihazı

Wynd Hava Temizleme Aleti için havanın kalitesini kendi sensörleri ile algılayıp temizlemeyi amaçlayan bir icat diyebiliriz.

Wynd hava cihazının portatif olması ise gittiğiniz her yere bu ürünü rahatlıkla götürebileceğiniz anlamına geliyor. Boyut olarak ufak olan ürün ilk aşamada havanın kalitesini ölçüp size cep telefonunuzdan bildiriyor, ikinci aşamada ise Wynd içinde bulunduğu ortamda ki havayı alt kısımdan alıp temizleyip üst kısımdan ortama geri veriyor.

Wynd hava cihazı
Wynd hava cihazı

Yaklaşık 1 saniyede 8 litre havayı filtre eden ürünün filtreleri havanın kirliliğine göre 3 veya 12 ay arasında doluyor ve yeni bir filtre sipariş etmeniz gerekiyor. Özellikle Çin’de ki hava kirliliği ile ilgili haberleri ve bu konuda çıkan ürünlerin ne kadar sattığını duymuşsunuzdur. Bu yüzden bu tarz ürünler hava kirliliğinin çok olduğu tüm yerlerde büyük satış rakamlarına ulaşabilir.

Wynd Hava Temizleme Aleti yatırım için istediği miktarı çoktan geçti. Ürün 250.000 dolar yatırım aldı ama muhtemelen kalan 27 gün içerisinde 500.000 dolara yaklaşabilir. 69 dolardan başlayıp 129 ve 139 dolar gibi farklı fiyatlar ile satılan ürün destekçilerine 2016 yılının son aylarında dağıtılmaya başlanacak.

wyndWynd Hava Temizleme Aleti
– Tozlu yerlerde
– Alerjenik durumlarda
– Sigara dumanının olduğu yerlerde
– Pis kokuların olduğu alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.

Wynd ürün
Wynd ürün

Ürün aynı zamanda bir çok farklı ortamda kullanılabilecek şekilde tasarlanmış. İster aracınızda ister bebeğinizin odasında rahatlıkla bu ürünü kullanmanız mümkün. Hava temizliği konusunda hassas olan bir çok kişi bu tarz bir ürünü rahatlıkla tercih edecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here