Yapılacaklar Listenizi Bırakın Telefonunuz Düzenlesin

To-Do uygulaması ile telefonunuzun sizin için yapılacaklar listenizi düzenlemesini sağlayın.

timeful

Yapılacaklar listesi uygulamaları genel olarak çok yararlıdır. Size önemli işlerinizi hatırlatır ve gününüzü düzenli bir şekilde planlama olanağı sağlarlar. Ancak çoğu insan için oldukça zahmetli ve zaman kaybı olarak görülen planlama aşaması sıkıntı yaratmaktadır.

Timeful adlı bu uygulama ise benzerlerinden biraz farklı. Akıllı önerilerle kullanıcısını uyaran uygulama her aktivite için en iyi zamanlamayı size haber verebiliyor.

Uygulamayı indirdiğinizde 3 farklı kategori göreceksiniz. Bunlardan ilki önemli günlerdir. Önemli günler kategorisine alacağınız hatırlatmalar sayesinde, sevdiklerinizi doğum günlerini, evlilik yıl dönümünüzü ve önemli toplantıları kaçırmayacaksınız. İkinci kategori ise yapılacaklar kategorisi. Bu kategoriye ise iş ve günlük hayatınızda yapmanız gereken işleri, planladığınız sorumlulukları yerine getirmek için belirli hatırlatıcılar ayarlayabiliyorsunuz. Son olarak alışkanlıklar kategorisi bulunuyor. Bu kategori ise kişisel ihtiyaçlarınız için hazırlanmış bir kategori.

Bir takvime sahip uygulama sayesinde, hem hangi işe ne kadar zaman ayıracağınızı görebiliyor hem de yapmanız gereken işler için ne kadar zamanınız kaldığını, ne yoğunlukta çalışmanız gerektiğini görebiliyorsunuz.

Alışkanlık bilimi ile ilgilenen Stanford Üniversitesinde görev yapmakta olan bir prof. doktor tarafından hazırlanan uygulama özellikle iş yaşamınızda büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

App Store üzerinde ücretsiz olarak yayınlanan uygulamanın web ve Android versiyonları da şu anda tasarım aşamasında. Uygulama Web Sayfası

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here