Yara Giysisi, Yaralanma Anında Renk Değiştiriyor

 Yara Giysisi

Teoride paraplejik atletler ile birlikte geliştirilen Bruise yaralanma tespit giysisi, yaralanmayı hemen tespit ediyor ve renk değişimi ile yaralanmanın yerini bildirebiliyor. Böylelikle tedavi edilmeyen ya da yanlış tedavi edilen yaraların sayısı azaltılmış oluyor.

Yara Giysisi
Yara Giysisi

Teknolojideki hızlı ve eşsiz gelişmeler sayesinde, paraplejik sporcular, çeşitli spor müsabakalarında yer alabiliyorlar. Fakat bu imkanlar beraberinde bir çok yaralanmayı da getiriyor. Genel olarak paraplejik atletler, düşük ya da tamamen yok olan ağrı algısından şikayetçiler ve her zaman yaralandıkları bölge tam doğru olarak tespit edilemiyor.

Bruise yara giysisi bu atletlere gerçek zamanlı yaralanma uyarı sistemini sağlamak için tasarlandı. Elbise oldukça rahat bir kumaştan ve yaralanma anında elbisenin açık kırmızıya dönmesini sağlayan basınca duyarlı bir katmandan üretildi. Elbise üzerindeki renk, yaralanmanın şiddetine ve ciddiyetine bağlı olarak değişebiliyor ve kesin olarak yaralanma bölgesini sağlık ekiplerine gösterebiliyor.

Genel Bayilik Başvuru Formu :

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here