Yatağınızı Akıllı Yatağa Dönüştürün

Luna adlı ürün sayesinde evinizdeki yatağınızı akıllı bir yatağa dönüştürebiliyorsunuz.

20150124184200-Section1-01

Luna, normal bir yatağı, akıllı yatağa çeviren dünyanın ilk yatak kılıfı olarak lanse edilmektedir. Luna’yı kullanmak için yapmanız gereken tek şey, kılıfı yatağınıza geçirip cihazı açık konuma getirmektir.

Akıllı yatağa dönüşen yatağınız, sıcaklığı ayarlayabiliyor, uyku düzeninizi takip ediyor, alışkanlıklarınızı ezberliyor ve size daha rahat bir uyku sağlamak için bu düzene uygun hareket ediyor. Açıkçası Luna’nın yetenekleri saymakla bitmiyor ancak en dikkat çekici özelliklerinden biri, çift taraflı ısı farklılıkları oluşturabilmesi. Örneğin yatağın sağ tarafını daha serin tutarken sol tarafını daha sıcak tutabiliyor. Bu sayede evli çiftler yataklarının kendilerine ait bölgelerini yine kendilerine ait sıcaklıklarda kullanıyor. Luna sahip olduğu akıllı teknoloji sayesinde uyku alışkanlıklarınızı öğreniyor ve aklında tutuyor. En rahat uyuduğunuz geceleri farkediyor ve bu koşulları sağlamak için çalışıyor.

Indiegogo sitesi üzerinden tanıtılan ürün tam 870 bin dolarlık satış yapmış durumda. Kampanya süresince ürünün fiyatı ise 200 dolar civarında olacak. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here