Yattığınız Yerden Para Kazanın

Yattığınız Yerden Para Kazanın
Yattığınız Yerden Para Kazanın

WhiteandSoft By Fatih Kıral, Türkiye’nin en özel yataklarında gün boyunca yatacak, çayı kahvaltısı öğle yemeği yatağına gelecek, zamanını Facebook ve Twitter’da geçirecek, tüm gün internet sitelerinde sörf yapacak, kısacası yatarak çok para kazanacak, keyfine düşkün takım arkadaşları arıyor. Evet, yanlış duymadınız!

Yattığınız Yerden Para Kazanın
Yattığınız Yerden Para Kazanın

Çalışanların yapması gereken tek şey yatmak ve internette gezinerek WhiteandSoft By Fatih Kıral markasının sosyal medyasını yönetmek olacak.WhiteandSoft By Fatih Kıral herkesin hayalini gerçekleştiriyor ve yattığı yerden para kazanacak elemanlar arıyor. WhiteandSoft By Fatih Kıral markası takım arkadaşları olacak kişilere eşsiz bir fırsat sunuyor ve birçok kişinin kurduğu yattığı yerden para kazanma hayalinin gerçekleşmesini sağlıyor.

Birçok çalışan işyerinde Facebook ve Twitter hesaplarını açmaya korkarken WhiteandSoft By Fatih Kıral, yattığı yerden çayını, kahvesini içerken internette dolaşacak kişilere hayatının şansını veriyor. Bu iş fırsatına yaşı 25-30 yaş arasında olacak herkes başvurabiliyor.  Dolgun bir maaşla işe başlayacak bu kişilere, maaşlarını belirleme imkanı da veriliyor. İş için başvuran aday istediği rakamı söylüyor ve eğer firma yetkilileri rakamı uygun görürse işe alınıyor. Sadece iki kişinin alınacağı bu eğlenceli işe başvurmakta geç kalmayın! Kaynak: www.whiteandsoft.com

3 YORUMLAR

  1. sermayesiz demek yanlış ama 150.00 tl gibi az bir sermaye ve kaldıki aldıkların zaten evinin ihtiyacı dinlemeden karar vermeyin yanılırsınız.

  2. Arkadaşlar nasıl iş sahibi olunur, şu kadar sermayem var nasıl bir iş kurmalıyım gibi sorular benim kafamı hep kurcalamıştır. Şimdi eğer evinizde bilgisayar ve internet varsa çok güzel para kazanırsınız diyorum fakat çok kolay demiyorum. Sadece google ve facebook gibi siteleri biraz kullanmayı biliyorsanız buyrun http://www.googlekazanclaripdf.com sitesinde inceleyebileceğiniz bir çok ürün var. Size tavsiyem eğer gerçekten kazanmak istiyorsanız bu siteye girin ve ürünlerin makalelerini okuyun ürün konuları genellikle internetten para kazanma kitaplarıyla alakalı.Zaman ayırmadan kimse size havadan para vermez biraz uğraşmalısınız. Size özellikle Teobook ve GooMass kitaplarını öneriyorum. Çok kapsamlı hem sermayesiz hemde sermaye ayırarak size para kazanma yöntemleri anlatılıyor. Bundan sonrası size kalmış araştırın ve hayatınızın yönünü değiştirin unutmayın bulacağınız bilgiler çok önemli. Kıyaslamanız açısından size 09.05.2012 tarihli okuduğum özel bir üniversitenin sertifikalı eğitim proramından örnek; üniversite Sosyal Medya Pazarlama Uzmanlığı üzerine eğitim veriyor 90 saat sürüyor ve bu eğitimlerin ücretleri 2500- 3000 TL civarı değerlendirmenizi buna göre yapın googleda arama yapın gerçek olduğunu görceksiniz. Adres http://www.googlekazanclaripdf.com şimdi hayatınıza yön verebilirsiniz. Ben yönümü çizdim gelecek kaygısından uzaklaşıyorum çünkü geleceğin işini kurmaya başladım internet pazarlamacılığı…herkese bol kazançlı günler. www googlekazanclaripdf.com

  3. Arkadaşlar 21. yy.ın işi olarak bakılan netten para kazanma fırsatını sizde yakalayabilirsiniz. İnternetin başında vakit geçiriyorsanız eğer sizde bu işi kolaylıkla yapabilirsiniz. hem firmanın güzel promosyonlarını da yakalama şansınızda çok yüksek.(http://link.tr.tc/grs) linke tıklayarak veya kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırarak inceleyebilirsiniz. Güzel şeyler hep bir adımla başlar adımınızı atın ve kazanmaya başlayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here