Yazarlara Özel Klavye Keyboardio

Yazarlara Özel Klavye Keyboardio

Bilgisayarda bolca klavye kullanan ve yazı yazmaktan hoşlanan insanlar için geliştirilmiş yeni klavye Keyboardio ile tanışın

bbd058e2bc54a02e3d58a41c29e4ee19_original

Ahşap bir gövdeye sahip özel yazar klavyesi Keyboardio, yazı yazmayı daha kullanışlı ve ergonomik bir hale getiren kendine özgü bir dizayna da sahip. İlk bakışta insanın kafasını karıştıran klavyenin dizaynı, kullanıldıktan sonra ise ne kadar başarılı olduğunu kanıtlıyor.

Bir çok insan hayatlarını önleridne duran klavye sayesinde kazanıyor. Ancak klavyeden yazı yazmak uzun süre yapıldığında bir çok zorluğu da yanında getiriyor. Bu zorlukları bertaraf etmek için şu ana kadar yüzlerce ergonomik klavye üretilmiş olsa da Keyboardio’ya kadar gerçekten yazı yazmayı kolaylaştırabilen bir klavye üretilememişti. Keyboardio, gerçek anlamda bir yazar klavyesi ve yazma işlemini hızlandırmasının yanında insanı yormayan özelliklerle de donatılmış durumda.

Ahşap bir gövdeye ve silikon tuşlara sahip klavye kendine has özel bir tasarıma sahip. Tuş konumları yazı yazarken her hangi bir kol eforu harcanmasına neden olmuyor ve bu sayede daha uzun süre yazı yazılabilmesine olanak sağlıyor.

Kickstarter üzerinden tanıtılan ürün şu ana kadar 210 bin dolar fon elde etmeyi başardı. Ürünün satış fiyatı ise 300 dolar. Ürün Sayfası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here