Yazlık mobil mantı keyfi

Mantı Keyfi “Sağlıklı ve Hızlı” konseptini farklı mekanlarda sunma faaliyetini sürdürüyor. Yaz sezonunda turistik mekanlarda hizmet verebilecek “Mobil Mantı Keyfi” konsepti hazır. Konsept karar verilmesi ve anlaşma yapılması sonrasında en geç bir hafta içinde faal hale gelebiliyor., Kurulum ve franchising bedeli dahil 30 bin TL’ye kurulabilen “YMMK” konsepti “Sağlıklı ve Hızlı” niteliğiyle yatırım tutarının 3-4 katı kadar sezonluk kar elde edebiliyor.

Konsept daha önce denenmiş ve karlı ve başarılı uygulamalar sergilemiştir.

Mobil Mantı Keyfi uygulamaları Mantı Keyfi’nin kurulduğu 2005 yılından itibaren açık ve kapalı alanlarda başarılı şekilde yapmıştır. Sırasıyla Boğazlar Komutanlığı Yat Yarışları (8 bin kişi), Chill Out Rock Festivali (8 bin kişi), Rock’n Coke Festivali-07 (60 bin kişi), Ramazan Ayında Sultan Ahmet Meydanı (10 binlerce kişi), İstanbul Lezzet Festivali (3 bin kişi).

En son uygulama CNR Expo Yeşilköy’de Boat Show’da bir hafta boyunca 10 m2 mobil mutfak 20 m2 salon ile binlerce kişiye hizmet vererek 8 çeşit mantı ve çiğböreklerini sunmuştur. Bütün bu alanlarda yiyecek sektöründeki benzer firmalara oranla “Hız, Sağlık, Satış Performansı ve Müşteri Memnuniyeti” acısından tam not almıştır.

Mantı Keyfi bu başarılı uygulamayı yatırımcı-girişimcilerle bu yaz Yazlık Mekanlar ve Turistik alanlara taşıyor.

“Yazlık Mobil Mantı Keyfi”de hangi ürünler vardır?

“Yazlık Mobil Mantı Keyfi”nde Mantı Keyfi’nin temel konsept ürünleri satılacak. Bu ürünler şunlardır:

Yiyecekler= Klasik Kıymalı Mantı, Klasik Ispanaklı Mantı, Kepekli Kıymalı Mantı, Kepekli Ispanaklı Mantı, Kıymalı Kızarmış Mantı, Ispanaklı Kızarmış Mantı, Karidesli Kızarmış Mantı, Dana Etli Buharlı Mantı, Kıymalı Çiğbörek, Peynirli Gözleme, Ispanaklı Gözleme, Patatesli Gözleme, Kıymalı Gözleme.

İçecekler = Soğuk meşrubat, Limonata, Portakal Suyu, Çay.

Tatlı =” Hakiki Kemal Paşa Tatlısı.

Yukarıdaki ürünler temel ürünler olup mekan konumu ve müşteri kitlesine göre Mantı Keyfi konseptine bağlı kalmak koşulu ile menü’de revizyonlar yapılabilir.

“Yazlık Mobil Mantı Keyfi” nerelerde kurulabilir, kurulacak yerin nitelikleri nelerdir?

1-“Yazlık Mobil Mantı Keyfi” yazın insanların yoğun olarak bulunduğu, plaj, tatil köyü, turistik mekanlar, çarşı ve bu güzergahlardaki mola yerleri ve benzer yerlerde kurulabiliyor.

2-“Yazlık Mobil Mantı Keyfi” kurulacak alan bir benzinlik yanı, bir otel bahçesi veya büyük bir çay bahçesi- restaurantın yanı olabiliyor.

3-“Yazlık Mobil Mantı Keyfi” kurulacak yerde temiz su, kirli su gideri, öncelikle trifaze veya monofaze elektrik hattı gerekiyor..

4-“Yazlık Mobil Mantı Keyfi” mutfağı bu alana kurulduktan sonra üstü ve çevresi yaz mevsimine uygun dekore ediliyor..

5-“Yazlık Mobil Mantı Keyfi” hazır kurulu bir işletmenin yanına monte edilebildiği gibi, müstakil alanlarda da kurulabilir.

6-“Yazlık Mobil Mantı Keyfi”nin öncelikli olarak kurulması planlanan yerlerin başında Bodrum, Selçuk, Alacatı, Antalya, Alanya, Didim-Altınkum, Marmaris ve benzer yerler gelmektedir.

“Yazlık Mobil Mantı Keyfi”nin yatırım tutarı ile satış ve karlılık rakamları ne kadardır? Mantı Keyfi destekleri nelerdir?

1-Yazlık Mobil Mantı Keyfi” mutfağı toplam kurulum bedeli ve franchising bedeli dahil 30 bin TL’dir.2-Tahsil edilecek bu tutar karşılığında Franchise alan girişimciye sağlanan destekler şunlardır:Mutfak kurulum ekipmanı yaklaşık 8 bin TL, bedelsiz ürün perakende satış değerli 13,5 bin TL, tabela ve kurumsal görsel 3,5 bin TL, diğer sarf malzemesi bin TL toplam= 25 bin TL’dir..

3-Sezonun süresi ve “Yazlık Mobil Mantı Keyfi”nin kurulduğu yerdeki müşteri profilinin niteliğine göre yatırım bedelinin 2-3 katı kadar kar elde edilebilir.

4-Mantı Keyfi Konseptin kurulumu ile ilgili mutfak ve mekan kurulum danışmanlık desteğini verecek..Personel eğitimini verecek. Bunun yanında yukarıda açıklanan destek kalemleri dışındaki yatırım harcamaları franchising alan tarafından karşılanacak.

5-Mantı Keyfi her türlü ürünü -18 derece dondurulmuş zincir ile satış noktasına iletecek. Kurumsal sarf malzemelerinin teminini sağlayacak.

“Yazlık Mobil Mantı Keyfi” niçin tercih edilmeli, farklı ve üstün özellikleri nelerdir?

1-Mantı Keyfinin en iddialı olduğu konu ürünün ceşiti ve lezzetidir. Bu konuda en iyi olma ve bunu devam ettirme iddiasındadır..

2-8 çeşit mantı gözleme ve çiğböreklerle “rakibi olamayan” suda pişirilen yağda kızartılan “Sağlıklı” bir ürün çeşidine sahiptir.

3-“Mantı” Türk ve dünya mutfağının en zor, en bilinen, en sevilen, en sağlıklı ürünüdür.

4-Mantı Keyfi’nin öğünlerde tüketilme esnekliği çok yüksektir. Ürün konsepti 24 saat, her öğün iştahla yenilebilecek niteliktedir. Bu anlamda emsal işletmelere göre daha çok satış yapma imkanı vardır.

5-Mantı Keyfi çok geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Müşteri kitlesinin %80’i hanımlardan oluşmaktadır. Bunun yanında çalışan kesim, çocuklu aile, gurmeler, turistler ve yabancı konuklar, iş adamları, gençler, çocuklar, maaile (bütün aile birlikte) ürünleri tüketmektedir. Müşteri kitlemizin bir diğer profil açıklaması: B, A, A plus’dır..

7-Mantı Keyfi ürünleri normal vasıflı personel tarafından sunulabilir. Personele bağımlılık yoktur (Usta, usta yardımcısına ihtiyaç yoktur.). Normal ücret ödeyerek yönetim ve idari anlamda kontrol ve hakimiyet daha kolaydır.

6-Ürünler de fire toktur. Tüm ürünler -18 derece dondurucu zincir ile Satış noktasına iletilir ve stoklanır. Raf ömrü 6 aydır. Müşteri sipariş verdikten sonra 4 adet fritözde 5 dakikada 36 muhtelif porsiyon ürün pişirir. “En hızlıdır”.

8-Ürünler A kalite ilk madde ve malzeme kullanılarak hazırlanmıştır. Tamamı Tarım Ve Köy İşleri Bakanlığı izniyle üretilmektedir. Kimyasal katkı maddesi içermez. Midede hazımsızlık yapmaz..Vücutta ağırlık oluşturmaz.

9-Sektördeki diğer marka olan ürün alternatifi olan bir ürün konseptidir. Rakibi yoktur.

“Yazlık Mobil Mantı Keyfi” ile bu yaz çok daha lezzetli, karlı ve renkli olacak..

Daha fazla bilgi için:
Yakup Aksoy
info@mantikeyfi.com
1yakupaksoy@gmail.com
http://www.mantikeyfi.com

Sponsor

3 YORUMLAR

  1. bu uygulama “Mantı Keyfi Fast Food” olarak da adlandırılabilir.. Benzer uygulama istanbul 212 istanbul AVM’de 13 m2 alanda var.. bu alan referans alınarak şimdide ocak 2010 da kozyatağı palladıum avm’de 15 m2 alanda hizmet verecek.. daha fazla bilgi için http://www.mantikeyfi.com ve yakup aksoy = 0216 413 99 66

  2. GÜZEL BİR İŞ ANKARADA KIZILAYDA VEYA DAHA UYGUN GÜZEL BİR YERDE YAZ DÖNEMİNDE TURİSTİK BÖLGELER4DE DÜŞÜNEBİLİRİZ GENEL KAR VE ŞU AN TÜRKİYEDE NEREDE VAR .BİLGİ VERİRMİSİNİZ TEŞEKKÜR EDERİM .SELAMLAR.

  3. bu proje açık ve hareketli alanlarda Mantı Keyfi tarafından başarıyla uygulanmıştır.. İş yapmak isteyen, üretip paylaşmak arzusunda olan herkes bizi arasın keyifle uygulama yapalım..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here