Yemek dünyası franchise

Yemek dünyası

Yemek Dünyası Franchise Adaylarında Aranan Özellikler :
İşletmeci adaylarında aradığımız temel özellikler girişimci bir ruha, başarma hırsına ve tercihen geçmişinde başarılı iş tecrübelerine sahip olmak, asgari lise mezunu ve Yemek Dünyası yatırımının gerektirdiği kişisel finansal olanaklara sahip olmak olarak sıralanabilir.

Yemek Dünyası Franchise Verme Koşulları :
Yemek Dünyası belli bir öncelik sırasına uygun olarak geliştirdiği restoranların işletmeciliği ile ilgili genelde yapılmış olan kira sözleşmesi doğrultusunda 10 ila 20 yıl için lisans ( franchise ) vermektedir. Verilen lisans sayesinde kişi sahip olduğu restoranda ve Yemek Dünyası markası altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Restoranın yer seçimi Yemek Dünyası tarafından yapılmaktadır. Şayet kişi kendine ait bir emlakta restoran sahibi olmak istiyor ise yerin uygunluğu Yemek Dünyası tarafından değerlendirilmektedir.

Uygun olan emlak Yemek Dünyası tarafından kiralanır ve mimari projeleri Yemek Dünyası tarafından hazırlanır. Tüm inşaat , dekorasyon, tesisat ve ekipman işleri Yemek Dünyası standartlarına uygun olarak Yemek Dünyası nezaretinde gerçekleştirilir. Seçilen işletmeci adayı Yemek Dünyası tarafından verilen 6 ay süren eğitim programına katılarak işletmeci olabilmeye hak kazanır. Restoran sahibi kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın işletmeciliğini tayin edeceği bir işletmeci ile yürütebilir.

Restorana yapılacak yatırım kaba ve ince inşaat, su, pis su, mekanik ve elektrik tesisatları, oturma grupları ve dekorasyon, soğuk odalar, çocuk oyun alanları, mutfak ekipmanları, kasa ve bilgisayar sistemleri ve Yemek Dünyası’e ödenen başlangıç lisans ücretinden oluşmakta ve restoranın tipi ve büyüklüğüne göre K.D.V. hariç 500.000 A.B.D. dolarından başlamaktadır.

Yemek Dünyası Aranan İşyeri Özellikleri :
İşyeri mekânı olarak yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu, fast food işletmeciliğine uygun ana arterler, alışveriş merkezleri, süpermarketler, sinema, dershane ve okulların yoğun olduğu bölgeler vb. gibi. İşyeri giriş katı olmalı, mutfak ve depolar için en az 140 m² alan ayrılabilmesi ve ön cephe genişliğinin en az 6 m olması, birden fazla kat varsa katlar arasında minimum 3,20 m yükseklik olmalıdır.

Yemek Dünyası Sunulan Destek ve Servislerimiz :
Yemek Dünyası; restoranın hazır hale getirip açılmasından itibaren, lisans süresi boyunca yoğun olarak operasyon, personel eğitimi, insan kaynakları, mali işler, reklam ve pazarlama, satın alma ve kalite kontrol hizmetleri, ürün araştırma geliştirme hizmetleri,lojistik ve teknik destek vermektedir.

Yemek dünyası franchise başvuru formu için linke tıklayınız.

Etiketler : Yemek dünyası franchise, Yemek dünyası franchise şartları, Yemek dünyası franchise özellikleri, Yemek dünyası franchising, Yemek dünyası bayilik

3 YORUMLAR

  1. bir izmitli olarak girişimci arkadaşımı tebrik etmek istiyorum.severek ve beğenerek yemeklerinizi yiyoruz.başarılarınızın devamını bekliyoruz.

  2. mrb yemekdünyası yetkilileri benim maslakta plazaların ortasında güzel cafe ve resturant tım var ama işletme hatasından dolayı ekonomik sıkıntıya düştüm isterseniz yerimi birlikte değerlendirebiliriz yerim hsbc genel müdürlüğünün karşısı dominos pizza yanı wienerwald pizza hut un tam ortasında paket servisi yapmaya müsait profosyönel çalışmak ve başarmak istiyorum .birlikte değerlendirme yapabiliriz ilginiize teşekkürler

  3. merhaba ben ayşe tum yorumlari okuyorum hanimla gerçekden boş durmuyor bende uskudarda oturuyorum gunumuzde bir dukkan açmak gerçekden zor ve bazende imkansiz oyuzden hanimlar birbirine yardimci olalim ve bir araya gelelim mesela ben şarkuteri şeyler satiyorum gaziantep ezmesi ve salça çeşitleri rize bali ve dier urunler ihdiyaci olan lar bana ulaşa bilir bende bir arkadaşima yardim ci olurum boyle birbirine yardimci olalim ben sattiğim şeyler bizzat yerinden getirdiğim urunler uygun ve ucuz bana meil atabilirsiniz [email protected] herkese saygilar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here