Yeni bir iş fikri Vitaminli Lolipop Şekerler

Vitaminli Lolipop Şekerler

Burada daha çok çocuk pazarına hitap edeceksiniz. Üreteceğiniz şey ‘lolipop’ olarak dilimize yerleşmiş şekerleme çeşitlerinden biri. Tek fark suda eriyen vitaminler ile ‘hipervitaminoz’a (yüksek vitamin birikimine) yol açmayan katkıları yeter miktarlarda ürün karışımına eklemek.

Dünyada çok sayıda örneği var. Çocukların diş sağlığına yarar sağlayan katkıları da kullanmanız mümkün. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’mn yanı sıra, Sağlık Bakanlığı’ndan onay alınıyor. Amaç çocukların ihtiyaç duyduğu bazı yaşamsal unsurları lezzetli biçimde sunmak.

Vitaminli
Vitaminli Lolipop Şekerler

Ürün dizaynı amacınıza uygun ve size özel olmalı. Klasik ‘elma şekeri’nin halk kültürü ve folklorumuzdaki yerinide unutmayın. Bazı meyvelerin jelatinize edilmiş şekerle kaplanması önünüze ilginç buluş fırsatları çıkarabilir. Uygun meyveleri vitamin eklenmiş karışımlarla kaplamak bir başka seçenek. Bu Vitaminli Lolipop Şekerler uygulamalar özellikle Japonya’da ilgi görüyor. Üretim aşamasında sentetik renklendiricileri kullanmamak bir üstünlük ve ayrıcalık işareti.

Sponsor

2 YORUMLAR

  1. Selam ben bahsettiğin rahatsızlıklardan biriyle 6 yıldan beri uğraşıyorum adı vazmotor rinit formulünü kullanır ve yararını görürsem satın alırım 05436144768

  2. selam arkadaslar ben bunu bır kac buraya yazdım pek ılgılenen kımse olmadı herhalde ama yılın fırsatını sunuyorum ben kırklarelıden gokhan tekinkır 4-5 yıllık calısmalarımın sonucunda bellı yas aralıklarında 22 hastada astım kronık bronsıt ve nefes darlıgı rahatsızlıgında buyuk ıyılesme asaması kaydettık takı hastalar kullandıkları ılacları bıraktılar bu formulu 3 akcıger kanserı vakasında denedık cok basarılı olduk 2kısıdede cıgerlerdekı lekelerı gecırdık bu bulmus oldugum formulu 9bıtkınının bellı gramaj ve olculerı sonucunda uretmketeyım zengın bırısı degılım bu formulu satmak ıstıyorum marka tescılımde vardır onuda alan sahsa deveredıcem ınanın 100bın tllık bır tesısle 1trılyonlar kazanabılırsınız ben bu formulumu 75bın tlye satıcam fakat satan arkadasa uretım destegı konusunda akıl ve tesısı kurulumun hususunda her konuda manevı destek olabılırım dunyaya adınızı duyurabılırsınız yada fıkır benden maddı destek baskasından beraber ortak yapıp buyuk paralar kazanabılırız bu formulun yaradıgı baska rahatsızlık ıktıdarsızlık bagısıklıgı guclendırme ve bebek olmama durumlarında yumurtalıkları guclendırmede mukemmel etkılıdır ılgılenen arkadasa hayatında dusunemecegı bır kapı acabılır akıllı olun bos seylerle ugrasmayın ya alın uretın yada beraber yapalım telefonum 0554 465 64 10 bu rahatsızlıklara suan dunyada care yok…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here