Yeni Bir Mağaza Konsepti, Online Satış Mağazası

Yeni Bir Mağaza Konsepti, Online Satış Mağazası

Son yıllarda farklı mağaza konspetleri ile müşterilerin ilgisi çekilmeye çalışılıyor. Avustralya’da hayata geçirilen fiziksel online mağaza oldukça ilgi çekici bir konsepte sahip.

online

Melbourne’de Sneakerboy adlı marka tarafından oluşturulan yeni mağaza konsepti oldukça ilgi görüyor. Mağazanın özelliği içerisinde, elinize beğendiğiniz ürünü alıp ödeme yapabileceğiniz bir kasa bulunmaması. Bu mağazada kasa bulunmuyor ve ödemelerinizi ancak mobil uygulama üzerinden online olarak yapabiliyorsunuz.

Müşteriler mağazaya girip beğendikleri ürünleri deneyebiliyor, ürünlerin ölçülerini, ve kodunu aldıktan sonra ister kendi imkanları ile ister mağazada bulunan iPad’ler üzerinden satın alma işlemini gerçekleştirebiliyorlar.

Mağaza ayrıca barkod sistemi ile, beğenilen ürünlerin özelliklerinin ve fiyatının anında görülmesini sağlıyor. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz ürünün barkoudunu telefonunuzdaki ya da mağazada bulunan iPad’lerdeki uygulamaya okutmak. Firma yetkilileri gördükleri ilgiden memnun olduklarını ve insanların farklı deneyimlere büyük bir ilgi gösterdiklerini belirtiyor.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here