Yeni iş fikirleri Modüler Elbiseler

  Gizli fermuarlarıyla tasarlanan ve oluşturulan modüler elbiseler

  BLESSUS, kullanıcı tarafından kendi zevkine göre şekillendirilebilen, fermuarlarla oluşturulan kıyafetler sunuyor. BLESSUS ekibi, tasarımcı Michael Hekmat ve Marta Matuszewska’dan ve iktisat mezunu Marcin Korytowski’den oluşuyor.

  Yeni iş fikirleri Modüler Elbiseler
  Kendi sözleriyle aktarmak gerekirse, onların kıyafetleri aynı gün içinde birden çok şık görünüme sahip olmak isteyen yoğun yaşam tarzları olan kadınları hedefliyor. Gizlenmiş fermuarlar, sıradan bir elbiseyi daha zarif bir iş elbisesine veya bir abiyeye dönüştürebiliyor. BLESSUS aynı zamanda müşterilere istediği renk kombinasyonlarını ve ek giysi kısımlarını kullanabilmesine olanak sağlayan isteğe göre sipariş hizmeti de sunuyor. Şirketin arşova’da bulunan bir mağazasının yanından bir de online butiği bulunuyor. Aşağıdaki video’da BLESSUS çeşitlerini görebilirsiniz:

  Birçok şirket satış işleminden önce siparişe göre düzenleme yaparken, BLESSUS aynı zamanda üretim haklarını satışa sunarak ürünleri değiştirme ve düzenleme imkânı sunuyor. Sizce bu konsept diğer moda ürünlerine de uygulanabilir
  mi?
  Web sitesi: www.blessus.pl

  CEVAP VER

  Please enter your comment!
  Please enter your name here